2/2
Louis Vuitton LV Runner Tatic: nový přírůstek do ikonické rodiny tenisek

Louis Vuitton LV Runner Tatic: nový přírůstek do ikonické rodiny tenisek

2. února 2022 v 00.00 , Sportovní boty , Tenisky

Sponzorované odkazy

Sportovní boty LV Runner Tatic jsou novým přírůstkem do ikonické rodiny tenisek značky Louis Vuitton. Boty jsou inspirované atmosférou a křivkami, typickými pro 90. léta.

Jedná se o nejpružnější a také nejtechničtější model z kolekce. Jeho design odráží dokonalost zpracování. Podrážka ve tvaru vlny má pěnovou výplň, díky které je bota nejen velmi pohodlná, ale i odolná.

LV Runner Tatic

Louis Vuitton LV Runner Tatic jsou vyrobeny s velkým důrazem na detail. Jsou konstruovány za tepla z laminované síťoviny a semišové teletiny, s minimálním prošitím. Zdobí je reflexní kvítky Monogramu s propracovanými detaily, které oživují celý design.

Tyto originální tenisky jsou nepostradatelnou novinkou, která skvěle doplní každý look z kolekce pro nadcházející sezónu jaro a léto 2022.

Barevné verze

Zelený model je prodeji exkluzivně v Miami, v prvním americkém butiku Louis Vuitton, který je zasvěcen výhradně pánským kolekcím. Butik se nachází v Design District, a je druhým pánským butikem Louis Vuitton na světě. První byl otevřen v loňském roce v tokijské čtvrti Shibuya.

Do února 2022 tento sběratelský kousek doplní několik dalších, stejně atraktivních variant v kontrastních barvách (modrá, moka, bílá) nebo jednobarevném provedení (černá). Tyto barevné verze jsou ze stejného materiálu s totožným štítkem Louis Vuitton na jazyku. V boční partii je zdobí nová dynamická, kontrastní výšivka iniciál LV.

Zdroj foto: Louis Vuitton

Boty a obuv