11/8
Louis Vuitton udává trendy, představuje sexy gumáky!

Louis Vuitton udává trendy, představuje sexy gumáky!

11. srpna 2011 v 00.00 , Kozačky , Vysoké podpatky

Sponzorované odkazy

Stylové gumáky budou in i letos na podzim! V nové kolekci podzim/zima 2011 je představuje například značka Louis Vuitton. Podívejte se na ně společně s námi – seznamte se se stylovými gumáky Louis Vuitton již dnes a těšte se na zimu!

Něco málo o LV

Francouzská Louis Vuitton vznikla již v roce 1854 a momentálně je považována za jednu z nejluxusnějších módních značek vůbec. Miliony žen i mužů na celém světě touží po tom mít minimálně jeden kousek Louis Vuitton v šatníku či botníku. Důvod je jednoduchý – kabelka, peněženka, šátek nebo botičky Louis Vuitton s charakteristickým vzorkem LV vás totiž jako mávnutím kouzelného proutku odliší od „davu“ oděného v konfekci. Louis Vuitton tedy není značkou pro každého, Louis Vuitton je značkou exkluzivní!

Louis Vuitton je jednou z vedoucích módních značek na světě – dokáže tedy velmi efektivně vytvářet budoucí trendy – . Jedním z nich jsou i dnes avizované gumáky.

Žhavá novinka Vuitton

Gumáky Louis Vuitton jsou žhavým kandidátem na hit letošního podzimu. Jsou hravé, jsou in a neskutečně sexy. Zapomeňte na neforemné gumáky našich babiček, Louis Vuitton vyvolává revoluci ve vašem botníku! Ačkoliv jsou gumáky trendy již několik sezón po sobě, ještě nikdy nebyly tak provokativní a sexy.

Jejich původní funkce (tj. ochrana před rozmáčenými chodníky a cestami všeho druhu) ustupuje v případě Louise Vuittona dokonalému designovému provedení. Gumáky Louis Vuitton tedy rozhodně nejsou určeny na dlouhé venkovské procházky – právě naopak – v gumácích Vuitton zazáříte zejména ve městě, a to pokud chcete, aby vás nikdo nepřehlédl. Spojení exkluzivní „nálepky“ značky Vuitton a hříšně vysokých podpatků, provokativní platformy a gumy vytváří neodolatelný designový mix, který by si žádný módní nadšenec v nadcházející sezóně podzim/zima 2011 neměl nechat ujít!

Staňte se i vy nadšeným fanouškem luxusní módní značky Vuitton. Buďte styloví na každém kroku, ať již svítí slunce či nikoliv – s gumáky Louis Vuitton.

zdroj: www.stylefrizz.com, www.wikipedia.org/…ouis_Vuitton

Boty a obuv