29/9
Louis Vuitton a jeho pánská kolekce bot Vendôme Flex

Louis Vuitton a jeho pánská kolekce bot Vendôme Flex

29. září 2021 v 00.00 , Boty a výrobci , Kožené boty

Sponzorované odkazy

Značka Louis Vuitton na trh přivedla cool kolekci pánské obuvi nazvanou Vendôme Flex. Minikolekce nabízí tři ikonické styly, jež se jistě stanou nepostradatelnou součástí pánského šatníku.

Tato klasická a nadčasová linie zahrnuje polobotky se šněrováním, mokasíny a pérka v typu Chelsea. Kombinuje dokonale zvládnutou řemeslnou obuvnickou techniku s moderními standardy komfortu a elegance.

Profesionálně vymazlené boty

Každý z modelů z kolekce Vendôme Flex předvádí prvotřídní uměleckou práci řemeslníků z obuvnické dílny v italském Fiesso d'Artico. Tradiční rám bot je inovován pomocí nové ohýbací techniky, která vznikla důkladným přepracováním tradiční podoby podrážky, lemování a svrchní kůže, s cílem zvýšit jejich poddajnost. Speciální technické materiály byly použity také na stélku. Výsledkem je vysoké pohodlí, které dříve poskytovaly pouze tenisky.

Pohodlí na maximum

  • Kromě pohodlí nabízí tyto ikonické a nadčasové modely moderní a ležérní styl v souladu s aktuálními trendy.
  • Polobotky jsou vyrobeny z jediného kousku voskované teletiny, mokasíny a pérka zdobí akcenty ikonického Monogramu Louis Vuitton ve svrchní partii, respektive podél poutka.
  • Kousky z kolekce Vendôme Flex, vyrobené z té nejjemnější kůže, patří k výsledku jedinečného řemeslného procesu.

Zkrátka LV kolekce Vendôme Flex, je celá ztělesněním ležérní elegance a na každém kroku vyzařují svou nezávislost a svobodného ducha. Více informací naleznete na LouisVuitton.com.

Podlehnete jim i vy?

Zdroj foto: Louis Vuitton

Autor: Pavla Košík Jelínková

Boty a obuv