20/8
Letní kolekce bot Geox

Letní kolekce bot Geox

20. srpna 2014 v 00.00, Baleríny, Boty a výrobci, Sandály

Sponzorované odkazy

Letní boty italské značky Geox jsou přehlídkou klasické elegance mísené s originalitou a inovativním přístupem. Snaha držet se úzkostně módních trendů pro Geox příliš neplatí. Ve svých kolekcích nabízí stabilně několik oblíbených modelů, jejichž varianty nadále upravuje a vytváří tak modely nové. Zároveň se snaží zákazníkům nabídnout něco zcela jedinečného, čím se odliší od ostatních. Ať už jsou to výrazné barvy nebo atypické modely bot. Léto přeje klínům a širokým podpatkům. K vidění jsou barvy i využití lesku. Jako protipól podpatků stojí řada tenisek, mezi nimiž nechybí na příklad zebří vzory, růžová barva nebo zdobení cvočky. A co víc? V současné době se dostává letní kolekce na hranici výprodejů a je jí tak možné koupit za velmi atraktivní ceny.

Bota, která dýchá – hlavní motto značky v sobě ukrývá důležité sdělení. Zdravotní charakter obuvi Geox zajišťuje patřičný komfort. Díky speciálnímu patentu výroby je z boty odváděna vlhkost a zároveň není propouštěna voda. Ale pozor na fabion obuv. Není možné čekat od letní obuvi, že vydrží nápor deště. Pro tyto účely funguje skvěle linie GEOX AMPHIBIOX – nová generace obuvi odolná vůči vodě. Kdežto na prodyšnost se soustřeďují linie GEOX RESPIRA a GEOX NET (prodyšná síťovaná podešev).

Letní řada RESPIRA nabídla v této sezóně lodičky vhodné pro byznys módu, designové sandále na klínku i jiné typy obuvi na platformě. Chybět nemohou ani oblíbené balerínky a mokasíny.

Baleriny Geox. Autor: www.sv-butik.cz

Baleriny Geox. Autor: www.sv-butik.cz

Mezi fashion kousky se objevují zejména sandálky s otevřenou špičkou na širokém podpatku. Kdo se tohoto trendu stále ostýchal, by se s ním měl rychle spřátelit. Široké podpatky nás neopustí ani v sezóně podzim/zima. Letní nabídka obuvi Geox je pestrá, jen si pospěšte, než slevová mánie vyzobe všechny zajímavé kousky.

Kliny Geox. Autor: www.geox.com

Kliny Geox. Autor: www.geox.com

Zdroj úvodní fotografie: www.geox.com

Boty a obuv