5/11
Domácí obuv nepodceňujte!

Domácí obuv nepodceňujte!

5. listopadu 2014 v 16.15 , Baleríny , Sandály , Vysoké podpatky

Sponzorované odkazy

Nosíte doma pantofle, bačkory nebo jinou domácí obuv? V žádném případě byste její výběr neměli podceňovat. Přeci jen v ní trávíte dost času. Stejně vaše děti, které nenosí bačkory jen doma, ale také ve školce nebo ve škole.

Domácí obuv pro děti

Ta musí být především pohodlná, musí dobře držet na noze, ale zároveň nesmí škrtit. Noha se také nesmí potit, ale ani mrznout. Jak dosáhnout toho, aby byly všechny tyto podmínky splněny? Jde především o podrážku, která tvoří překážku mezi studenou podlahou a dětskou nohou, ale musí být také prodyšná, aby mohla noha dýchat. Navíc by podrážka měla být protiskluzová, protože jak všichni víme, děti jsou živé a aktivní a podlahy občas kluzké.

domácí obuv pro chlapce; zdroj: rejnokobuv.czdomácí obuv pro chlapce; zdroj: rejnokobuv.cz

Opravdu kvalitní dětské domácí boty mají i vkládací stélku, která se pyšní pohodlnou tlumící vrstvou, která slouží jako podpora klenby. Pokud nechcete vašim dětem každých pár měsíců kupovat nové přezůvky, pořiďte nějaké opravdu kvalitní. Takové, které vydrží skákání, padání, běhání a všechny možné dětské hry. Pokud se bačkůrky rychle opotřebují, roztrhají nebo se vytvoří tzv. „žralok“, jde o nekvalitní obuv. Jakmile zpozorujete jakékoliv opotřebení, nenechte děti obuv dále nosit. Opotřebená obuv může vést k úrazu vaší ratolesti.

Domácí obuv pro dospělé

I pro domácí obuv určenou dospělým je hlavním požadavkem komfort. V obchodech nebo na internetu seženete bačkory, domácí látkové nebo kožené pantofle, látkové balerínky ale také zateplenou kotníčkovou domácí obuv. Výrobci nabízí obuv z různých materiálů a nepřeberného množství barev, vzorů a obrázků.

pánská obuv na doma; zdroj: rejnokobuv.czpánská obuv na doma; zdroj: rejnokobuv.cz

Každý si může vybrat to, co mu vyhovuje. Některé ženy preferují ploché pantofle, jiné se chtějí líbit a připadat si sexy i doma. Ty můžou sáhnout třeba po barevných nebo květovaných balerínkách nebo zvolit pantofle s klínkem. Pokud jste zimomřiví, můžete si koupit bačkory zateplené nebo s teplou podšívkou. Pořídit si můžete i domácí obuv, která má pogumovanou podrážku, zabráníte tak nebezpečným pádům. Důležité také je, aby byly domácí boty lehké. Takové jsou mnohem příjemnější na nošení.

domácí pantofle na klínku pro ženy; zdroj: rejnokobuv.czdomácí pantofle na klínku pro ženy; zdroj: rejnokobuv.cz

Úvodní obrázek: rejnokobuv.cz

Boty a obuv