25/10
The Weeknd a jeho kolekce Puma

The Weeknd a jeho kolekce Puma

25. října 2017 v 00.00, Boty Puma

Sponzorované odkazy

Abel Tesfaye alias The Weeknd, tvůrčí spolupracovník a globální ambasador PUMA, představil svou kolekci PUMA. The Weeknd ukazuje nové styly, které odrážejí jeho osobitost spojenou se sportovně inspirovaným designem Puma. Kolekce je rozdělena na tři dropy, z nichž každý se vyznačuje jedinečným stylem.

The Weeknd má díky svým hudebním úspěchům v čele hitparád (Billboard) a oceněním (vítěz Grammy) nesmírný vliv ve streetwear průmyslu. Vytváří vlastní pravidla, žije tvorbou a má cit pro krásu v nečekané situaci.

Originální kolekce

Kolekce Puma x XO je zosobněním The Weeknda a bourá hranice klasického streetwear: bomber bundy, boty a kimona jsou doplněny odstíny camo, semiš a denim. Klasika se střetává s futurismem, vojenské detaily s luxusem.

„Značku XO budujeme již nějaký čas. Jde nad rámec produktu. Spolupráce PUMA x XO je rozšířením všeho, co jsme dělali. Pro XO je partnerství a možnost vytvářet nový smysl pro krásu s tak silným hráčem, jako je PUMA, úžasnou příležitostí,“ komentuje The Weeknd kolekci.

Tři dropy

Kolekce je rozdělena na tři dropy, z nichž každý se vyznačuje jedinečným stylem. Představena byla historicky první bota PUMA x XO – PUMA Parallel. Nová teniska je inspirována vojenským a utilitárním stylem a její vrchní část je ozdobena luxusní italskou nubuk kůží. Hladká gumová podrážka je vybavena technologií odpružení IGNITE. Bota je k mání na puma.com.

Zbývající části kolekce budou prezentovány do konce roku 2017 a jednotlivé kousky budou k dostání i u vybraných českých prodejců.

Zdroj foto: Puma

Boty a obuv