24/2
Puma představuje tenisky Nova

Puma představuje tenisky Nova

24. února 2019 v 00.00, Boty Puma, Sportovní boty, Tenisky

Sponzorované odkazy

Puma Women přináší sneakersky Nova. Jsou to zbrusu nové boty pro ženy, které se nebojí výzev.

Retro styl devadesátých let je stále v kurzu, proto Puma vytvořila tuto osobitou siluetu tenisek pro ženy v běžeckém stylu. Nové tenisky nosí i ambasadorka Pumy Women a kampaně #Doyou Cara Delevingne.

Puma Nova Black

Puma Nova Black

Nova pro ženy

Následující sezónu jaro a léto roku 2019 ovládne právě tato nepřehlédnutelná a šik sporty botka s nádechem běžeckého designu v propojení s retro prvky. Vrchní část boty je ušita z prodyšného materiálu, který překrývají kožené prvky v jemných líniích. O devadesátkovém designu napovídá robustní členěná podrážka.

Novinka bude dostupná v celočerné variantě s bílou podrážkou pod názvem Puma Nova black a v jemné dívčí barvě s růžovými detaily pojmenované Puma Nova White – pale Pink.

Obě varianty epesních sporty botek jsou k mání od 14.2. 2019 na Puma.com. V České republice a na Slovensku jsou rovněž k dispozici u prodejců Footshop, Queens, UrbanStore, A3 Sport, Espace Sport, Top4Sport, Aranburu a Vemzu.

Puma Nova White – Pale pink

Puma Nova White – Pale pink

Puma

Je jednou z předních světových sportovních společností, která navrhuje, vyvíjí, prodává a propaguje obuv, oděvy a doplňky. Za více než 70 let existence se Pumě povedlo vytvořit tradici výroby a designu rychlých výrobků pro ty nejrychlejší sportovce na planetě.

Značka Puma nabízí lifestylové produkty inspirované sportem s důrazem na výkon v takových kategoriích, jako je fotbal, běh, fitness, basketball, golf a motosport. Díky řadě vzrušujících spoluprací s renomovanými návrhářskými značkami ovlivňuje a inspiruje nejen streetovou kulturu ale i celý módní svět.

Skupina Puma vlastní značky Puma, Cobra Golf a Dobotex. Společnost Puma dodává své výrobky do více než 120 států a zaměstnává celosvětově více než 13 000 lidí. Své ústředí má v německém Herzogenaurachu.

Zdroj foto: Puma

Autor: Pavla Košík Jelínková

Boty a obuv