16/3
Puma Running je zpět

Puma Running je zpět

16. března 2021 v 00.00 , Boty Puma , Sportovní boty , Tenisky

Sponzorované odkazy

Rozvrátit konvence. Odtrhnout se od davu. Změnit hru. Takto značka Puma vystihuje svou strategii pro rok 2021. Nyní představuje svou běžeckou kolekci Puma Running, která se nekompromisně vrací na scénu.

Téměř 75 let dlouhá historie značky Puma je protkaná světovými běžeckými nej a rekordmany, počínaje Abebem Bikilou či Billem Rogersem a konče Sabrinou Mockenhauptovou nebo Usainem Boltem. Puma věří, že je čas znovu nabrat rychlost a iniciovat změny v běžeckém světě, ať juž jde o nejvyhledávanější maratónské závody, či o lokální běžecké soutěže.

model Deviate Nitro za 4 699 Kč

Pěna Nitro

Puma vyvinula nové technologie a přepracovala své produkty tak, aby zprostředkovaly co nejpříjemnější běžecký zážitek s minimem námahy. Roky výzkumu a testování daly vzniknout čtyřem novým klíčovým stylům – Deviate, Velocity, Liberate a Eternity – všechny prezentují špičkovou pěnovou technologii Nitro.

Cílem značky bylo vytvořit produkt, který běžcům umožní minimum námahy při samotném běhu. Novinky mezi sporty botkami Puma tak využívají nejinovativnější technologie, jako je pěna Nitro, díky které je tato obuv extrémně lehká, pomáhají spotřebovat méně energie a běhat pohodlně.

model Eternity Nitro za 3 799 Kč

Puma Running

Nová řada Puma Running zahrnuje speciálně vyvinuté designy pro běžkyně, včetně nejnovějšího dámského modelu ve všech čtyřech stylech. Ženy jsou dle Pumy budoucností běhu, a proto navázala spolupráci s některými z nejlepších atletek v běhu na dlouhé a střední vzdálenosti – Molly Seidel, Gesou Krause, Aishou Praught Leer, Fionou O’Keefe a Taylor Werner.

Zlepšení běhu: Spark Change

Být lepší a změnit pozitivně a k lepšímu svůj běh si přeje mnoho běžců. S Pumou tu možnost mají. Značka právě pro ně připravila nový koncept Spark Change postavený na Změně.

model Liberate Nitro za 2 999 Kč

Jdu běhat

Kromě uvedení čtyř nových modelů, představuje Puma Running i speciální iniciativy pro novou generaci běžců a běžeckou komunitu. Puma společně se svými sportovci a organizací Women Win podpoří nadace zaměřené na ženy ve sportu. Fond Puma Running Spark Change zase pomůže charitativním organizacím bojujícím za větší rovnost žen a mužů v běžeckém sportu. V České republice bude kampaň podpořena spoluprací s organizací Jdu běhat a mediální kampaní.

Kde budou botky k mání?

Styly Deviate, Velocity, Liberate a Eternity jsou k dispozici od 4. března v prodejnách Sanasport, PUMA concept store v obchodním centru Palladium a na puma.com.

model Velocity Nitro za 3 399 Kč

Zdroj foto: Puma

Autor: Pavla Košík Jelínková

Boty a obuv