10/1
Puma Mirage oživené retro

Puma Mirage oživené retro

10. ledna 2021 v 00.00 , Boty Puma , Sportovní boty , Tenisky

Sponzorované odkazy

Sportovní značka Puma pokračuje na vlně retra a přináší zcela nové zpracování klasické siluety tenisky Mirage v modelu Mirage Mox. Teniska rozšíří nabídku stylů kategorie Puma Futro, které kombinují retro design s futuristický­mi prvky.

Mirage Mox vychází z běžecké boty z 90. let, jejíž vzhled přetavuje do současného streetstylové­ho looku.

Půl století v rodině Puma

Teniska Mirage patří do rodiny Puma téměř půl století. Nejprve byla představena jako lehká atletická obuv a následně upravena na klasickou běžeckou tenisku 90. let s výraznou mezipodešví.

Inovovaná Futro teniska

Současný inovovaný design Futro přináší nový pohled na streetstyle módu. Teniska Puma Mirage Mox je inspirována světem elektronické hudby a kombinuje neutrální barvy s poutavými vrstvami materiálů a futuristickými prvky.

Překrývání vrstev

Ikonické překrývání vrstev na přední části boty odkazuje na původní ikonické tenisky Mirage OG a vzdává hold její historii. Sofistikované detaily jako jedinečný materiál TPU využitý v podrážce a jasné růžové a modré prvky dodávají této klasické botě nový nádech.

Další Mirage během roku 2021

Další futuristické styly Mirage budou následovat v roce 2021, kdy se rodina Mirage rozroste o nové barevné varianty a designy i prostřednictvím unikátních kolaborací.

Kde tenisky pořídíte?

Oživte svůj styl s retro teniskou Puma Mirage Mox, která je dostupná již nyní v Puma Concept Store v Palladiu a na puma.com. V prodejně Footshop bude k dispozici v lednu. Doporučená maloobchodní cena cool tenisky je 2 899 Kč.

Zdroj foto: Puma

Boty a obuv