27/3
Dámy Puma na vás myslí: Jsou tu Puma Fierce!

Dámy Puma na vás myslí: Jsou tu Puma Fierce!

27. března 2016 v 00.00 , Boty Puma , Sportovní boty , Tenisky

Sponzorované odkazy

Novou kampaň sportovní dámské obuvi spustila sportovní značka Puma. Zacílena je na nový styl tréninkové obuvi. Kampaň bude realizována prvního dubna – tedy na apríla. Těšíte se?

Sportovní značka Puma jeden na vlně nejnovější dámské kampaně zaměřené na nový styl tréninkové obuvi – PUMA Fierce. Ikonou kampaně je Kylie Jenner. Puma Fierce je novou dimenzí v dámské sporty obuvi.

Puma Fierce

Je lehkou tréninkovou sportovní obuví bez tkaniček, která byla navržena tak, aby měla efektivní funkčnost, byla univerzální a zároveň pojila technologii pro trénink s pouličním stylem a designem. Design má poloviční kotníkovou konstrukci, technické prvky, podpůrnou stélku a podešev s ohebnými drážkami. Tak je umožněn rychlý a dynamický pohyb do všech stran. Tento styl botky posunuje dámskou tréninkovou obuv na vyšší level.

Kampaň

Tu nafotila Lauren Dukoff a bude zahájena 1. dubna 2016 v různých médiích po celém světě. Bude mít i hravou sdílecí pasáž – propojení lidí skrz sport a pohybové aktivity s avízem aby ukázali svůj Fierce style a podělili se o něj s ostatními. Uživatelé, kteří zveřejní své nejodvázanější fotografie z tělocvičny i mimo ni a přidají hashtag #FOREVERFIERCE, budou mít možnost vyhrát nejnovější oblečení značky Puma a mohou být uvedeni na sociálních sítích značky.

Dámská sportovní obuv Puma Fierce bude od 1. dubna k mání ve čtyřech barvách po celém světě, ale v průběhu letošního roku přibudou další barvy. Cena Puma Fierce činí 2 699 Kč a zakoupit je lze na puma.com.

Zdroj foto: Puma

Boty a obuv