4/1
Puma a jejich Run The Streets

Puma a jejich Run The Streets

4. ledna 2017 v 12.00 , Boty Puma , Celebrity a obuv , Sportovní boty , Tenisky

Sponzorované odkazy

Přichází svěží vítr do ulic! A přináší jej nová kolekce pro jaro a léto 2017. A fouká přímo od značky Puma a jejich kampaně Run The Streets.

Puma s novou kolekcí Run The Streets jaro/léto 2017 jistě zaboduje. Jejich nová Sportstyle platforma zcela odbourává hranice mezi výkonem a stylem. Jde o nadmíru technologicky pokrokové produkty ve street designu. Jsou určeny všem, kdo chtějí být vidět.

Hlavní hvězdou kampaně je nejnovější parťák a kreativec společnosti Puma. Je to držitel ceny Grammy a ikona Abel Tesfaye známý také jako The Weeknd. Zdrojem jeho inspirace bylo a je po dlouhá léta Toronto. Tedy město, v němž vyrůstal. Jeho pojetí pouličního stylu je uvolněné. Kampaň Run The Streets byla nafocena v Los Angeles a Torontu fotografem Markem Seligerem. S kampaní Run The Streets přináší značka Puma platformu určenou pro milovníky street stylu, originálního a zároveň funkčního.

Co v kolekci najdete?

Kousky všestranné, inovativní a inspirované během. Jsou mladistvé a svěží, vyrobeny z materiálů vhodných do všech prostředí. Nejde tedy jen o sportovní obuv, ale celou ucelenou kolekci streets kousků – boty, bunda, kalhoty, triko.

Boty IGNITE evoKNIT

Boty byly poprvé představeny v červenci 2016. Jsou kombinací běžecké technologie Puma a designu ulice. Zcela nová technologie evoKNIT přichází s kompletní pletenou vrchní částí, která zaručuje pohodlí a prodyšnost a je prodloužena až ke kotníku pro plnou podporu chodidla a streetový look. Nosný popruh v horní části pak dodává stabilitu patě. Mezipodešev se speciální pěnou IGNITE dodává při chůzi potřebnou energii. Botky jsou k mání v červeném, černém, bílém, olivově zeleném a šedém provedení.

Boty IGNITE Limitless

Byly speciálně představenou obuví v rámci kampaně Run The Streets. Design ulice, spojený s komfortem díky speciální stélce. Společně s luxusními detaily a velkým brandingem mění tato bota zažitá pravidla. V černém provedení je k dostání na Puma.com a další distribuce je plánovaná na únor příštího roku.

Kousky přímo na tělo

Kolekce oblečení je na míru ušita těm, kteří berou svůj šatník a trénink vážně. Jsou to víceúčelové a univerzální produkty s úhlednými detaily a zajímavými odstíny v rozličných materiálech.

  • Bezešvé triko evoKNIT Image Tee má geometrický vzorem pro každodenní pohodlí.
  • Kalhoty evoKNIT Image Tight zase ultralehkou 3D tkaninu pro pocit větší svobody během pohybu.
  • bunda Evo LAB Jackpack s praktickým batohem a technologií windCELL, zaručuje prodyšnou ochranu proti větrným výkyvům a pomáhá udržovat tělesnou teplotu během cvičení nebo v noci.
  • Stejně tak prima jsou i lehké šortky Evo Image Bermuda.

Celou kolekci Run The Streets je možno zhlédnout a jednotlivé kousky zakoupit na na Puma.com.

Zdroj foto: Puma

Autor: Pavla Jelínková

Boty a obuv