4/2
Puma Rise: sneakersky Cary Delevigne

Puma Rise: sneakersky Cary Delevigne

4. února 2020 v 00.00, Boty Puma, Sportovní boty, Tenisky

Sponzorované odkazy

Globální sportovní značka Puma představuje zcela novou stylovou siluetu RISE. Je to nová sneakerska stvořená Carou Delevigne speciálně pro ženy, které se nebojí vystoupit z davu.

Cara Delevigne jako ambassadorka značky Puma je výraznou osobností. Její nová teniska kombinuje technologie PUMA RS se stylem z módního mola a je určena pro všechny aktivní ženy, které vždy dosáhnou svého.

Díky technologii RS s vysokým odpružení a ultra měkkým materiálům se z nové Puma RISE stává pohodlná teniska, díky níž máte pocit, že chodíte po oblačcích. Novinka přichází v pastelové světle zelené v kombinaci s bílou a semišovými detaily.

Fresh a origin

Svěží a originální Puma Rise budou v České republice dostupné u prodejců Footshop, Queens, Urbanstore, Sneakers Mole a Top4Lifestyle a na Puma.com od konce ledna 2020.

Značka Puma

Patří k jedné z předních světových sportovních společností, která navrhuje, vyvíjí, prodává a propaguje obuv, oděvy a doplňky. Za více než 70 let existence se Pumě povedlo vytvořit tradici výroby a designu produktů pro ty nej sportovce na planetě. Puma nabízí lifestylové produkty inspirované sportem s důrazem na výkon v takových kategoriích, jako je fotbal, běh, fitness, basketball, golf a motosport.

Skupina Puma vlastní značky Puma, Cobra Golf, Dobotex. Společnost dodává své výrobky do více než 120 států a zaměstnává celosvětově více než 13 000 lidí. Své ústředí má v německém Herzogenaurachu.

Zdroj foto: Puma.cz

Boty a obuv