25/5
Puma Rise Neon: neon barvička i na sporty botkách

Puma Rise Neon: neon barvička i na sporty botkách

25. května 2020 v 00.00 , Boty a výrobci , Boty Puma , Sportovní boty , Tenisky

Sponzorované odkazy

Chcete si rozjasnit letošní jaro a léto? Máte po nucené Covid-19 pauze chuť do života vnést elán, veselost a živost? Tak vsaďte na neonové barvy, které letos hrají prima zasahují nejen oblečení, ale i obuv.

Puma Rise Neon

K tomu abyste si pořídili opravdu cool kousek vám nahrává i sportovní značka Puma, která představuje novinku mezi sporty botkami – Puma Rise Neon. Je to nejnovější verze oblíbené siluety Puma Rise, za kterou stojí ambasadorka Cara Delevigne.

Puma Rise Neon v zářivě neonově žlutém provedení

Tato verze modelu Rise přichází v živelných, veselých a doslova zářivých neonových barvách. Je určena všem, kteří milují živost, ale zároveň chtějí pro nohy komfort a pohodlí ve sportovním stylu.

Energy drink

Jako energetický drink působí tyto dva odstíny – neonově žlutá a neonově lososově růžová Puma Rise Neon. Dva zářivé neon odstíny Puma Rise neon vám nabízí ve svém provedení cool a stylové propojení běžeckého stylu s módními prvky.

Puma Rise Neon v lososově růžové neon barvičce

S Puma Rise Neon se díky osvědčené technologii Puma RS budete cítit pohodlně a lehce při každém kroku. Neotřelé neon sportovní botky budou k mání koncem května ve Footshopu, UrbanStoru a na puma.com.

Značka Puma

Patří k předním světovým sportovním společnostem, jež navrhují, vyvíjí a prodává nejen obuv, ale i oděvy a doplňky. Na trhu je přes sedm desítek let, a tak je profáklou a hodně zažitou značkou.

nosí je i ambasadorka značky Puma modelak Cara Delevigne

Má na triku mnoho lifestylových produktů inspirovaných různými druhy sportu a aktivního trávení volného času. Díky řadě spoluprací s renomovanými návrhářskými značkami ovlivňuje a inspiruje nejen streetovou kulturu ale i celý módní svět.

Zdroj foto: Puma

Autor: Pavla Košík Jelínková

Boty a obuv