8/7
Jedinečná kolekce bot a oblečení: Puma a Felipe Pantone

Jedinečná kolekce bot a oblečení: Puma a Felipe Pantone

8. července 2021 v 00.00 , Boty Puma , Sportovní boty , Tenisky

Sponzorované odkazy

Chtěli byste mít něco naprosto unikátního v botníku a šatníku? Nyní můžete díky kolekci oblečení a bot značky vytvořené ve spolupráci s umělcem Felipe Pantone. Ten promítnul své inovativní pojetí světla, barev a tvarů do všech kousků této kolekce Puma.

Globální sportovní značka Puma a argentinsko-španělský umělec Felipe Pantone tak vytvořili debutovou kolekci inspirovanou umělcovou tvorbou, která propojuje prvky z minulosti i budoucnosti v digitalizované verzi současnosti.

tenisky Mirage MOC Tech

Technologie střihnutá uměním

V rozmanitém uměleckém portfoliu Felipe Pantoneho sídlícího ve Španělsku se prolínají technologie s výtvarným uměním. Jeho dílo prostřednictvím inovativního pojetí světla, barev a tvarů zobrazuje, jak moderní technologie změnily naše vnímání světa.

sportovní boty Cruise Rider

První spolupráce Felipe Pantoneho s Pumou

V rámci vůbec první spolupráce se značkou Puma promítá Felipe tuto digitální estetiku také do oděvů a obuvi. Progresivní design kolekce zahrnuje polopropustné materiály, mřížkované textury a pletené prvky. Futuristické přechodové grafiky v duhových odstínech dodávají produktům originální vzhled inspirovaný technologiemi.

Kolekce Puma x Felipe Pantone

Kolekce zahrnuje boty Cruise Rider, Mirage MOX Tech a RS – Connect Lace stojící na odvážném designu s nápaditými Pantoneho motivy v jemných barevných tónech, které naopak působí tlumeným dojmem.

model RS – Connect Lace

Cruise Rider

Tenisky Cruise Rider upoutá pozornost mezipodešví s přechodovými potisky v duhovém barevném spektru, jež kontrastuje s jasně bílým síťovaným svrškem s koženou vrstvou a překryvy z TPU.

model Cruise Rider

Mirage MOC Tech

Zástupcem jednoduchého designu je teniska Mirage MOC Tech v kompletně černém provedení, jemuž dodávají elegantní vzhled mřížkované textury a duhové odlesky.

model Mirage MOC Tech

Kolekce oděvů

Ta sestává z triček, kraťasů, bund a kalhot, které díky jednoduchým střihům dávají vyniknout Pantoneho uměleckému stylu. Grafické potisky „FP Studio“ a „Open this side“ zdobí všechny produkty kolekce. Mezi další prvky prezentující umělcův jedinečný rukopis patří využití jasných barev i Pantoneho legendárních přechodů a nenápadný co-branding.

Kde jsou kousky k mání?

Boty Cruise Rider, Mirage MOX Tech a RS – Connect Lace jsou dostupné v ČR v prodejně Footshop a na jejím e-shopu v průběhu června. Ostatní kousky z kolekce jsou k dostání na Puma.com.

Objevte futuristické kousky inspirované high-tech prvky z kolekce Puma x Felipe Pantone!

Zdroj foto: Puma

Autor: Pavla Košík Jelínková

Boty a obuv