15/12
Tenisky Louis Vuitton

Tenisky Louis Vuitton

15. prosince 2011 v 00.00 , Kožené boty , Tenisky

Sponzorované odkazy

Pánové, pokud si potrpíte na luxusní obuv – zpozorněte, dnes vám totiž naservírujeme tenisky z kolekce Louis Vuitton podzim/zima 2011. Stylové boty jsou to nejdůležitější!

O Louis Vuitton

Francouzská Louis Vuitton vznikla již v roce 1854 a momentálně je považována za jednu z nejluxusnějších módních značek vůbec. Miliony žen i mužů na celém světě touží po tom mít minimálně jeden kousek Louis Vuitton v šatníku či botníku. Důvod je jednoduchý – kabelka, peněženka, šátek nebo botičky Louis Vuitton s cha­rakteristickým vzorkem LV vás totiž jako mávnutím kouzelného proutku odliší od „davu“ oděného v konfekci.

Louis Vuitton tedy není značkou pro každého, Louis Vuitton je značkou exkluzivní! Louis Vuitton je jednou z vedoucích módních značek na světě – dokáže tedy velmi efektivně vytvářet budoucí trendy – .

Tenisky LV z nejnovější kolekce

A jaké jsou pánské tenisky Louis Vuitton v letošní sezóně? Zejména klasické, dají se však kombinovat prakticky k čemukoliv. Své o tom ví i slovenský rapper Rytmus, který boty této luxusní značky LV nosí takřka denně. Nechte se jím inspirovat! Vždyť boty Louis Vuitton lze považovat za klenoty vaše botníku – nikdy nevyjdou z módy, nikdy se neobnosí – naopak! Tenisky Louis Vouitton na vás upozorní, povýší váš styl na „královský“, ne každý si je totiž dokáže dovolit. Cena tenisek Louis Vuitton není nejnižší, vyplatí se však do nich investovat! Ženy vám padnou k nohám a muži budou závidět.

Ale podívejme se nyní na vybrané modely tenisek Louis Vuitton s klasickým čtvercovým vzorkem i na velmi stylové boty LV imitující hadí vzor. Vybírejte z klasických pánských tenisek Louis Vuitton či kotníkových bot LV.

Neváhejte a pořiďte si i vy minimálně jeden pár stylových pánských tenisek Louis Vuitton. Povyšte svůj styl, investujte do luxusu! Boty Louis Vuitton vás automaticky katapultují na vyšší módní level.

Zdroj: www.louisvuitton.de, www.visiblethreadstx.com

Boty a obuv