28/6
Nové trendy podzim/zima: Inspirujte se botami s leopardím vzorem!

Nové trendy podzim/zima: Inspirujte se botami s leopardím vzorem!

28. června 2010 v 00.00 , Vysoké podpatky

Sponzorované odkazy

Ačkoliv je nyní léto v plném proudu, návrháři po celém světě se už tradičně „předhánění“ s trendy na letošní podzim a zimu. A že se máme na co těšit. Sezona podzim a zima totiž rozhodně nebude ve znamení nudy, naopak! Dámy, připravte se na návrat stylové elegance i bláznivých vzorů- nejlépe dohromady!

Vypadá to, že i letos na podzim budou v kurzu botičky se zvířecími vzory. Alespoň nás o tom přesvědčují unikátní modely značek Gucci a Prada. Takže neváhejte a inspirujte se jimi bez obav již dnes! V tomto článku vám totiž představíme hned dvojici neodolatelných a výstavních „šelem“, s botami jako tyto vás rozhodně nikdo nepřehlédne!

Prvním modelem jsou překrásné boty z návrhářské dílny Gucci, seznamte se s Gucci Sofia Platform Pony Hair Slingbacks- nádhernými sandálky pro každou (i trochu extravagantní) ženu! Gucci Sofia Platform Pony Hair Slingbacks jsou unikátní, jejich zvířecí vzor plynule přecházející několik odstínů poslouží jako dokonalé mimikry v džungli velkoměsta!

Pravou „leopardí dámou“ se poté stanete jedině s botičkami od Prada! Inspirujte se překrásnými sandálky Prada Leopard-Printed Haircalf Sandals, které svůdně obejmou vaše kotníčky. Buďte šik a neodolatelná!

Nechte se již dnes inspirovat botami z kolekce podzim a zima, buďte připravená na další velký návrat zvířecích vzorů!

Zdroj: www.exoticexcess.com

Boty a obuv