10/12
Jak kombinovat boty s kabelkou?

Jak kombinovat boty s kabelkou?

10. prosince 2014 v 00.00, Kozačky, Kožené boty

Sponzorované odkazy

Kabelka je označována jako doplněk, ale často hraje i s botami jednu z nejdůležitějších rolí celého outfitu. Pokud boty a kabelku dobře zkombinujete, určitě zabodujete. V opačném případě budete vypadat jako strašák do zelí.

Spousta žen si myslí, že kabelka musí mít stejnou barvu jako obuv. Ale není to pravda. Nemusíte složitě shánět okrové boty k vysněné okrové kabelce, na kterou jste si šetřily měsíce. Ale samozřejmě, že nějaká pravidla existují. Například co se týče vzorů, nekombinujte jich více najednou. Můžete mít třeba krokodýlí kabelku, ale boty už si vezměte jen hladké.

Přesto, že kabelka a boty nemusí mít stejnou barvu, měly by se k sobě hodit stylem. Elegantní oblečení nebude doplňovat sportovní taškou a určitě nepůjdete na cvičení s koženou kabelkou do ruky. Jak tedy kombinovat, abyste vypadala dobře?

Co s krokodýlem?

Ke krokodýlí kabelce tedy zásadně ne jiné zvířecí vzory. Nejlépe uděláte pokud zvolíte hladké boty. Barva může být stejná jako je barva kabelky, ale klidně se může lišit. Jen si dejte pozor, aby se hodila ke zbytku outfitu.

Černé boty s cvoky

Vhodné pokud chcete vytvořit trochu tvrdší rockový outfit. K černým kotníkovým botám s cvočky volte černou kabelku s cvoky – prosté.

zdroj: milujeme-boty.cz a luxuryfashionshop.cz

zdroj: milujeme-boty.cz a luxuryfashionshop.cz

Jezdecké holinky

Tyto boty jsou letos trendy, takže by vám neměly chybět. Proto byste měla vědět s jakou kabelkou je zkombinovat. Nejlepší volbou k tomuto typu bot jsou ležérní tašky připomínající aktovku. S tou určitě neuděláte chybu. Nosit jí můžete v ruce a nebo si přehodit přes rameno popruh.

Polobotky v pánském stylu

K těmto botkám se také hodí kabelka připomínající aktovku. Pokud máte polobotky třeba hnědé, volte barvu aktovky oranžovou nebo klidně zelenou. Outfit to krásně oživí.

zdroj: milujeme-boty.cz a vasekabelky.sk

zdroj: milujeme-boty.cz a vasekabelky.sk

Leopardí (nebo jiné zvířecí) vzory

A s čím tedy zkombinovat zvířecí vzory, když nikdy ne se zvířecími vzory? Je to jednoduché. Pokud budete mít třeba leopardí boty, zkombinujte je s černou kabelkou. U zvířátek, kde se objevuje černá barva – leopard, tygr, zebra… s černou kabelkou nemůžete šlápnout vedle.

Úvodní obrázek: trendy-kabelka.cz

Boty a obuv