15/6
Boty VANS ... to nejsou obyčejné skate boty

Boty VANS ... to nejsou obyčejné skate boty

15. června 2009 v 00.00 , Boty a výrobci

Sponzorované odkazy

Skate, snow i surf

Boty Vans jsou určeny pro všechny, jejichž krevní skupinou je jízda na skejtu. Speciální boty s jedinečnou podrážkou vydrží téměř cokoliv. Přesvědčte se sami a vyzkoušejte je. Boty Vans však nabízí kvalitní obuv i na snowboard, surf a nebo BMX kola. V zastoupení široké řady produktů myslí i na dívky, které milují dobrodružství a adrenalin stejně jako muži.

Vans Classic Slip On

Značka vznikla v americké Kalifornii v roce 1966. Paul Van Doren a jeho tři společníci otevírají první obchod. První den obchodu si boty Vans zakoupilo 12 zákazníků. Postupně se boty Vans stávají kultovní modlou všech skateboardistů. Klasické boty „Classic Slip On“ si získaly celosvětovou pozornost. Praktický beztkaničkový model dobyl svět.

Design a kvalita

Vans se aktivně zajímá o svět skateboardingu. Ku příkladu v roce 1998 otevřel jedinečný indoor/outdoor skatepark o monstrózní rozloze, v obchodním centru Orange County ve státu Kalifornie. Boty Vans spojují síly s úspěšnými návrhářkami. Dominují zejména Luella Bartley a Rebecca Taylor, které propůjčují značce Vans jedinečný smysl pro design. Vyzkoušejte i Vy model „Classic Slip On“ ve stovkách vzorů a variací. Bota Vans je kvalitní obuv na míru přesně pro Vás.

Boty a obuv