30/3
Boty Steel

Boty Steel

30. března 2009 v 00.00 , Boty a výrobci

Sponzorované odkazy

Boty pro správného rockera

Pokud jste zarytý fanoušek rocku, punku nebo snad gotického stylu a hledáte boty, které budou vyjádřením Vašeho životního stylu a pohledu na svět, tak již nehledejte. Boty Steel jsou pro Vás jako stvořené. Fanoušci značky Steel nedají na tyto stylové boty dopustit. Boty si oblíbily i mnohé rockové kapely u nás i v zahraničí. Firma Steel dělá vše proto, aby její zákazníci byli maximálně spokojeni.

Tajemství ocelové špičky

Proč jsou vlastně boty Steel tak oblíbené? Odpověď je jednoduchá. Kvalita a výrazná stylovost vždy osloví. Navíc boty Steel mají typickou ocelovou špičku. Jsou vyrobené z kůže a můžete si je vybrat v široké barevné škále od žlutých, oranžových a zelených až po bílé, černé či vínové. Rovněž se vzorem britské či americké vlajky, s plameny, grafitti nebo se vzorem spider (pavučina). Pro léto nabízí speciální boty summer, které jsou děrované s přezkami pro vzdušnost boty v parném létě. Všechny druhy bot v nabídce jsou v provedení se šroubovanou a také vzdušnou podrážkou. Zvolte si z třídírkového až dvacetidírkového modelu. Podle toho co Vám nejlíp sedne.

Odvažte se

Kupte si Váš nový jarní modýlek Steel a zažijte pořádnou rockovou jízdu. Užijte si kvalitu a velkolepý design ve stylu rocku. Boty Steel jsou nejlepším dárkem pro každého divokého rockera tělem i duší. Udělejte mu radost!

Boty a obuv