6/10
Dr. Martens a nové odvážné vzory

Dr. Martens a nové odvážné vzory

6. října 2021 v 00.00 , Boty a výrobci , Kožené boty , Sportovní boty

Sponzorované odkazy

Nová kolekce bot značky Dr.Martens je plná překvapení. Je hravá a neotřelá. Přináší nová odvážná spojení a předělávky klasických modelů. Značka se toho nebojí a ráda si hraje. Stále dokola.

Patent Crocs Emboss

První na řadě jsou Patent Croc Emboss, které si po loňském úspěchu vysloužily v červenci návrat ve výrazně svítivé bílé. Oba modely se pyšní falešným krokodýlím vzorem a lesklým lakem, který si vyžaduje pozornost. Oba tvary patří k naší naprosté klasice a díky odlehčené podrážce, žlutému prošívání dosahují naprosté dokonalosti s ladícími bílými tkaničkami.

Model Polka Dot

Další zpestřením je Polka Dot kolekce, která rozjasní nejen Original modely, ale také s Quad Retro vyvýšenou platformou. Tento výrazný motiv kombinuje puntíky a pruhy a vzdává hold nejen naší ikonické podrážce, ale také drážkám na gramofonových deskách a rytmu, který udávají. Original model 1460 zdobí puntíkovaní laděné do černa a 1461 zase do bílé. Vše na Smoke DMS podešvi se žlutým prošíváním.

Model Jadon

Pro sezónu AW21 je Quad Retro kolekce rozšířena předěláním Jadon modelu do černobílých puntíků. Navrch značka přidala i remix 1461 Quad boty do sladěné černé verze. Všechny tři verze stojí na masivní 1.85' Quad podrážce. Tu nikdo nepřehlédne!

Remake starších modelů 1460 Pascal a Sinclair

Od srpna dělá radost dvojice, která vzdává hold 90. letům. Květinové vzory nejsou u Dr. Martnes žádnou novinkou a naši fanoušci je milují! Proto značka smíchala několik starších vzorů a dala vzniknout mixu, kterým se pyšní solidní Backhand kůže. Tu najdete na modelech 1460 Pascal a Sinclair, u kterých na první pohled detekujete signature žlutou niť a poutko nad patou. Liší se jen výškou podrážky.

Model Original v nových odstínech

Poslední skupina z nové řady představuje Original model v nových výrazných odstínech. Vedle základních barev zde najdeme zelenou Pine Green a výraznou modř Mid Blue. Vše ve Virgina kůži, která patří k našim klasickým materiálům pro svoji pevnost a instantně přírodní pocit. Už od prvního obutí zapůsobíte. Model 1460 Pascal má DMS podrážku a opět se pyšní poutkem a žlutým prošíváním.

Kde lze modely koupit? K mání na drmartens.com a u vybraných prodejců.

Zdroj foto: Martens

Boty a obuv