4/5
Léto na odvážné vlně

Léto na odvážné vlně

4. května 2020 v 00.00 , Boty a výrobci , Boty Converse , Tenisky

Sponzorované odkazy

Koronavirová anabáze se pomalu, ale jistě uvolňuje. A s ní i možnosti sebevyjádření. Jedním z nich je také móda. K ní neodmyslitelně patří i to, co obouváte. Odvažte se a vyražte do letních dní na nové odvážné cool vlně. S Converskami je to možné!

Přivítejte léto ve velkém stylu a s odvážnými kombinacemi. Aktuální letní kolekce Twisted značky Converse doslova zbourala stereotypy. Svojí hravostí a kombinací s proporcemi, styly i prvky různých kultur dokázala značka vytvořit nečekané kombinace. Odvážete se (a odvážíte se) i vy?

Convesre Chuck Tyalor All Star Platform PrintConvesre Chuck Tyalor All Star Platform Print

Convesre Chuck Tyalor All Star Platform Print

Letní kolekce Twisted se rozhodně nebojí barev ani odvážných vzorů. Model Chuck Taylor All Star Platform Print si pohrává s prvky ženskosti, které podtrhuje masivní zvýšenou platformou. Model Chuck Taylor All Star Platform Print má doporučenou cenu 2 390 Kč.

Convesre Chuck Tyalor All Star Platform Print v animal all over tiskuConvesre Chuck Tyalor All Star Platform Print v animal all over tisku

Convesre CPX70

Model CPX70 kombinuje čtyři siluety do novodobé klasiky. Zpevněná pata z modelu ERX je osvěžena výrazným barevným akcentem. Všechny modely jsou opatřeny OrthoLite stélkou, která je ideální na dlouhé letní procházky. Model Chuck Taylor CPX70 má doporučenou cenu 3 090 Kč.

Convesre CPX70Convesre CPX70

Kousky z letní kolekce Twisted jsou k mání u vybraných prodejců. Třeba v online značkovém obchodě Queens,cz, kde najdete mimo novinek pro léto i další cool kousky značky Converse.

Convesre CPX70 v animal all over provedeníConvesre CPX70 v animal all over provedení

Když se řekne Converse

V některých ohledech značku znáte. Converse vyrábí Chuck Taylor All Star a One Star tenisky už po více než jedno století a nyní pracuje na vytvoření nové streetové klasiky. To, co od ní obouváte, je inspirováno sportem, ulicí a kulturou.

Convesre Chuck Tyalor All Star Platform PrintConvesre Chuck Tyalor All Star Platform Print

Obutím Conversek tvoříte svůj vlastní autentický styl, a to jednoduše tím, že jste sami sebou. Značka má své obdivovatele napříč generacemi. Convesrky jsou prostě „na pohodu“ vždy a všude.

Convesre CPX70Convesre CPX70

Chcete vědět více?

Zdroj foto: Converse

Autor: Pavla Košík Jelínková

Boty a obuv