27/6
Nové boty Converse: Barevné Converse Marimekko!

Nové boty Converse: Barevné Converse Marimekko!

27. června 2011 v 00.00, Boty Converse

Sponzorované odkazy

V dnešním článku se po delší době opět podíváme na (všemi) oblíbené tenisky Converse – tentokrát v designu Converse Marimekko! Podívejte se dnes společně s námi na nejnovější, nejbarevnější a stoprocentně nejoptimističtější tenisky letošního léta. Seznamte se s Converse Marimekko, rozhodně nebudete litovat! Vždyť toto léto se nese ve znamení barev…

Converse obouvá svět

Značka Converse nabízí již pravidelně stále nové nestárnoucí a nadčasové designy plátěných bot. Není tedy divu, že se boty Converse staly během několika desítek let učiněným „idolem“ mladých generací. Boty Converse jsou totiž pohodlné i stylové zároveň. Nejen mladí lidé po celém světě, ale i hudební a filmové celebrity volí boty Converse. Buďte mezi nimi, buďte Converse!

Nové Converse Marimekko

Po velkém úspěchu bot Converse Marimekko pro sezónu jaro 2011, které jsme vám představovali v jednom z předcházejících článků, se nyní můžete těšit z dalších zbrusu nových modelů těchto unikátních tenisek Converse. S teniskami Converse Marimekko na nohách vás na ulici rozhodně nikdo nepřehlédne! Toto léto si tedy rozhodně nenechejte ujít převeselé tenisky Converse s barevnými potisky Marimekko!

Converse Marimekko jsou hravé a plné barev. Tedy pokud jste již unaveni fádními a nepříliš osobitými designy pochmurných tónů a toužíte po experimentech, radujte se, váš botník bude oživen! Converse Marimekko jsou tu pro vás a pro váš krásnější den. Vychutnejte si květinové i geometrické vzory na teniskách Converse a kombinujte je s trendovým oblečením. Přesvědčte se sami na konci tohoto článku o tom, jak originální a neotřelé jsou letošní modely bot Converse Marimekko.

Pořiďte si toto léto i vy nové Converse Marimekko a vyčnívejte z davu! Kombinujte své oblíbené boty Converse s plážovými kraťásky, úzkými jeansy i rockerskou sukní – Converse Marimekko se budou hodit ke všemu!

Nové boty Converse: Barevné Converse Marimekko! (http://www.botyaobuv.cz)
Nové boty Converse: Barevné Converse Marimekko! (http://www.botyaobuv.cz)

zdroj: www.stylefrizz.com

Boty a obuv