19/6
Letní sandály Tamaris: Letní potěšení!

Letní sandály Tamaris: Letní potěšení!

19. června 2011 v 00.00 , Letní boty

Sponzorované odkazy

Chcete toto léto zazářit na rozpálených ulicích, u jezera či na pláži? V tom případě je načase pořídit si vhodnou letní obuv – letní páskové sandály! Podívejte se dnes společně s námi na ty nejkrásnější vybrané modely letních sandálů Tamaris, určitě si vyberete!

O Tamaris

Tamaris je značka, nabízející svým zákazníkům mimořádně kvalitní obuv za příznivé ceny. I díky tomu je v současnosti jednou z nejvýznamnějších a nejrychleji rostoucích obuvních značek na německém trhu a v Evropě celkově. I zákazníci v České republice Tamaris zbožňují! Není divu, kolekce Tamaris jsou vždy elegantní, neotřelé a hravé zároveň. Což ostatně platí i pro letošní letní kolekci obuvi Tamaris – je plná barev, nejnovějších trendů i elegantní klasiky. Již při prvním kroku se do letních bot Tamaris zaručeně zamilujete! Podívejme se nyní na v úvodu avizované letní sandály Tamaris a představme si vybrané modely.

Letní sandály Tamaris

Letní sandály Tamaris jsou letos elegantní, střízlivé i hrající zářivými (etno) barvami – stačí si jen vybrat ty, které k vašemu stylu nejlépe ladí! Pokud jste zastánkyní umírněného stylu a preferujete klasiku, volte modely letních sandálů Tamaris v barvách světle i tmavě šedomodré barvy na nízkém podpatku s kamínkovým a květinovým zdobením. Pokud si však potrpíte na nejnovější trendy a nebojíte se lehké extravagance – vyzkoušejte letní sandály Tamaris v pastelových barvách s hojným kamínkovým zdobením před kotníček – tak trochu v indiánském stylu, které se výborně hodí k jeanovým kalhotám, plátěné sukni i ultra krátkým kraťáskům.

Letní sandály Tamaris zvýrazní krásu vašich opálených nohou! Letní sandály Tamaris se dozajista stanou skvostem vašeho botníku! Pořiďte si i vy letní sandály Tamaris z nejnovější kolekce této značky a buďte originální na každém kroku. Slaďte své oblečení se stylovou obuví Tamaris.

zdroj: www.tamaris.de, www.mapaobchodu.cz foto: Hemera / Thinkstock

Boty a obuv