24/9
Nová kolekce bot Tamaris: Klasická elegance i výstřední modely

Nová kolekce bot Tamaris: Klasická elegance i výstřední modely

24. září 2012 v 00.00 , Kozačky , Vysoké podpatky , Zimní boty

Sponzorované odkazy

Dnes se podíváme na zoubek kolekci Tamaris podzim/zima 2012, jenž hýří zejména barvami podzimního listí a jenž vám zcela jistě učaruje!

Nová kolekce Tamaris nabízí krom klasických polobotek i kotníkové kozačky a kozačky za příznivou cenu. Uvažujete-li tedy právě teď o nákupu stylových podzimním a zimních bot, je dnešní článek určen přímo pro vás! Podíváme se na nejnovější obuvní trendy a ukážeme si i vybrané modely bot Tamaris. U značky Tamaris si letos na podzim přijde na své každý!

O značce Tamaris

Tamaris je značka, nabízející svým zákazníkům mimořádně kvalitní obuv za příznivé ceny. I díky tomu je v současnosti jednou z nejvýznamnějších a nejrychleji rostoucích obuvních značek na německém trhu a v Evropě celkově. I zákazníci v České republice Tamaris zbožňují! Není divu, kolekce Tamaris jsou vždy elegantní, neotřelé a hravé zároveň. Což ostatně platí i pro podzimní kolekci obuvi Tamaris – ta je letos plná barev listí (červené, vínové, béžové, hnědé a kaštanové), nejnovějších trendů (např. tyrkysové) i elegantní klasiky. Již při prvním kroku se do podzimních bot Tamaris zaručeně zamilujete! Podívejme se nyní na v úvodu avizované podzimní boty Tamaris a představme si vybrané modely.

Nová kolekce Tamaris

Tamaris nabízí letos na podzim zejména širokou škálu kožených i semišových polobotek a kozaček, a to od klasických a elegantních kotníkových kozaček až po extravagantní a vysoké šněrovací kozačky. Ani letos neotálejte s koupí bot na širokém podpatku. Široký podpatek totiž není pouze „trendy“, on je taktéž pohodlný. Vaše nohy vám tedy po dlouhém dni v práci nebo venku rozhodně poděkují.

Podzimní kolekce Tamaris 2011 ale nenabízí pouze elegantní obuv do města. V nejnovější kolekci Tamaris podzim/zima 2011 najdete i vyloženě sportovní modely bot, které při procházkách v dešti nebo prvních sněžných závějích rozhodně využijete.

My vám dnes představujeme vybrané modely bot Tamaris od těch klasických po velmi trendové kotníkové kozačky v barvách vínové nebo tyrkysové.

Nechte se i vy zlákat překrásnými modely bot z kolekce Tamaris podzim/zima 2012 – potěší i zahřejí! Boty Tamaris mají svůj styl, mějte ho i vy!

zdroj: www.tamaris.de foto: thinkstock

Boty a obuv