27/2
Boty Dr Martens a Swarovski: Unikátní spojení, které vás dostane!

Boty Dr Martens a Swarovski: Unikátní spojení, které vás dostane!

27. února 2012 v 00.00 , Boty a výrobci

Sponzorované odkazy

Přijde vám spojení značek Swarovski a Dr Martens podivné? Opak je pravdou! V dnešním článku vám představíme zbrusu nové (a neodolatelné) modely bot, vzniklé právě spojením Swarovski a Dr Martens. Máte se na co těšit!

Historie Dr Martens a Swarovski

Dr Martens je značka s dlouhou tradicí. Na jejím počátku stálo nepříjemné zranění kotníku, které znemožňovalo jejímu zakladateli – doktoru Klausovi Maertensovi – plnohodnotnou chůzi. Maertens tedy inicioval společně s doktorem Herbertem Funckem vznik nové boty se vzduchovým polštářem. Prvním a doposud nejpopulárnějším modelem je model 1460, který spatřil světlo světa v roce 1960.

Swarovski je naproti tomu rakouská značka, produkující ty nejkvalitnější křišťálové výrobky na mezinárodním trhu – je vyhledávaná zejména díky svým precizně vyrobeným šperkům nebo domácím doplňkům. Málokdo by tedy spojoval tyto dvě značky dohromady. Značka Swarovski má však ráda výzvy. Není to poprvé, co se takto „nečekaně“ spojila. Naopak – spojovala se již několikrát, naposledy například se značkou Hello Kitty, o čemž jsme vás informovali v jednom z předchozích článků.

Boty Dr Martens a Swarovski

Boty Martens byly odjakživa pevně spjaty s rockovou subkulturou – zejména v Anglii – jejich spojení se značkou Swarovski lze tedy považovat i za jakousi malou „revoltu“ . A nutno dodat že velmi povedenou! Původní skelet boty Dr Martens zůstal beze změny, „obal“ je však zářivější a rockově glamour díky zásahu značky Swarovski. Nejen rockové hvězdy na pódiu, ale i vy můžete s botami Dr Martens v kombinaci se značkou Swarovski na nohou oslnivě zářit!

Boty Dr Martens a Swarovski jsou tou pravou volbou pro nespoutané a věčně experimentující rockery s bohémskou duší! Nenechte si ujít toto jedinečné spojení dvou unikátních značek. Při pohledu na vybrané modely byste totiž mohli velmi snadno litovat, že o ně váš botník přišel!

Zdroj: www.martensky.cz, www.stylefrizz.com

Boty a obuv