3/11
Podzim ve znamení klasiky, která neomrzí: Dr.Martens

Podzim ve znamení klasiky, která neomrzí: Dr.Martens

3. listopadu 2021 v 00.00 , Boty a výrobci , Kožené boty , Sportovní boty

Sponzorované odkazy

Přemýšlíte, co si obout do podzimního počasí ve městě a jeho okolí? Odpověď má značka Martens se svými polobotkami model 1461.

Věděli jste, že první ikonický DR Martens model 1461 se šněrováním na tři dírky spatřil světlo světa před šedesáti lety? A že i dnes jsou tyto botky nesmírně oblíbené?

Čím to je?

DR Martens model 1461 se šněrováním na tři dírky je pohodlný, pevný, nepromokavý, má velmi dlouhou životnost a je stylově a klasicky sportovně elegantní obuví. A letošní nové kolekce tohoto podzimu si hrají s jednoduchou siluetou zmíněné polobotky, která svojí všestranností žije stále dál a dál.

Jednoduché s detailem

Na první pohled vypadají všedně a jednoduše. Ale na ten druhý již vidíte, že jsou jiné. Mají vzdušnou a prošitou DMS podrážku, jsou jednobarevné a skrývají detail nad patou, kterým je zadní lem v kontrastní černé nebo hnědé barvě a dodává botám jedinečnost.

Kultovní model

Kult modelu 1461 je stále tady. V srpnu Dr. Martens ukázali novou verzi prémiové luxusní kůže Abruzzo, z níž je letošní podzimní polobotka vyrobena. Abruzzo je kůže velmi krásná, hladká, lakovaná, se saténově zářivým leskem a na polobotkách modelu 1461 je k mání v černé nebo hnědé barvě. Dalšími charakteristikami je vroubkované lemování podešve a rýhovaná očka u šněrován. Boty jsou profesionálně a precizně pracované a velmi nadčasové.

Vykročte i vy do letošní podzimní sezóny s Martenskami model 1461 v inovativním hávu! Pořídíte je ve vybraných obchodech.

  • Zdroj foto: Dr.Martens
  • Autor: Pavla Košík Jelínková

Boty a obuv