23/3
Manolo Blahnik: Nová kolekce ve znamení luxusu!

Manolo Blahnik: Nová kolekce ve znamení luxusu!

23. března 2010 v 00.00, Celebrity a obuv, Vysoké podpatky

Sponzorované odkazy

Vyčnívejte z davu! Pořiďte si alespoň jedny luxusní střevíčky Manolo Blahnik a buďte originální!

Manolo Blahnik je několik desetiletí opravdovým pojmem na poli světové módy. Luxusní boty Manolo Blahnik totiž beze zbytku splňují všechny předpoklady úspěchu- jsou originální, stylové a navíc i pohodlné!

Za vším hledej Manolo Blahnika

Manolo Blahnik tíhnul k umění již od raného dětství. Nicméně teprve v 70. letech 20. Století se začíná naplno věnovat obuvnické a návrhářské činnosti, která ho zcela naplňuje. Díky Diane Vreelandové, pozdější šéfredaktorce časopisu Vogue, si Manolo naplno uvědomuje svůj mimořádný talent a začíná si věřit! První velké úspěchy Manola Blahnika pak přichází záhy po otevření londýnského butiku, další poté po průniku na americký trh v roce 1978, kdy realizuje kolekci pro obchod Bloomingdale’s.

I v současné době dosahují boty Manolo Blahnik mimořádné popularity. Miliony žen na celém světě touží po botách na jehlovém podpatku Manolo Blahnik. Velkou zásluhu na tom má dozajista i seriál Sex ve městě, kde tyto skvostné boty hrají přímo vedlejší roli.

Manolo Blahnik: Nová kolekce ve znamení luxusu! (http://www.botyaobuv.cz)

Letošní kolekce

I letos budou boty Manolo Blahnik lákat svým unikátním designem a provedením. Dnes vám představíme hned dva neobvyklé modely bot.

Prvním z nich je skvostný páskový sandálek s péřovou aplikací v jemném růžovo- krémovém provedení na jehlovém podpatku. Tento model, konkrétně Manolo Blahnik Feather T-Strap Sandal, je vyroben z té nejjemnější kůže a na americkém trhu stojí 830 dolarů.

Druhým modelem je opět sandálek na jehlovém podpatku – Manolo Blahnik Caged Sandal. Design Manolo Blahnik Caged Sandal je opravdu unikátní, zaoblené „kudrlinky“ totiž jemně odhalují svůdnost vašeho chodidla a dávají volný průnik vaší fantazii. Tento model je dostupný za cenu 795 dolarů ve dvou barevných provedeních- v jemné růžovo- krémové a černé barvě.

Manolo Blahnik zasvětil svůj život kráse žen. Jeho boty jsou dokonalé v každém ohledu. Manolo Blahnik totiž ví, že na detailu záleží.

Manolo Blahnik: Nová kolekce ve znamení luxusu! (http://www.botyaobuv.cz)
Manolo Blahnik: Nová kolekce ve znamení luxusu! (http://www.botyaobuv.cz)

zdroj: www.exoticexcess.com, www.cs.wikipedia.org

Boty a obuv