22/6
Novinka Manolo Blahnik: Manolo Blahnik Prejudica

Novinka Manolo Blahnik: Manolo Blahnik Prejudica

22. června 2011 v 00.00, Celebrity a obuv, Letní boty, Vysoké podpatky

Sponzorované odkazy

Manolo Blahnik je legendou na poli světové módy, mající po celém světě miliony a miliony nadšených fanoušků! Pokochejte se nyní společně s námi jedním z jeho nejnovějších modelů – zaměřte svůj zrak na překrásné sandály s otevřenou špičkou Manolo Blahnik Prejudica!

O Manolo Blahnikovi

Manolo Blahnik tíhnul k umění již od raného dětství. Nicméně teprve v 70. letech 20. století se začíná naplno věnovat obuvnické a návrhářské činnosti, která ho zcela naplňuje. Díky Diane Vreelandové, pozdější šéfredaktorce časopisu Vogue, si Manolo naplno uvědomuje svůj mimořádný talent a začíná si věřit! První velké úspěchy Manola Blahnika pak přichází záhy po otevření londýnského butiku, další poté po průniku na americký trh v roce 1978, kdy realizuje kolekci pro obchod Bloomingdale’s.

I v současné době dosahují boty Manolo Blahnik opravdu mimořádné popularity. Zástupy žen na celém světě touží po botách na jehlovém podpatku Manolo Blahnik. Velkou zásluhu na tom má dozajista i seriál Sex ve městě s jeho hlavní hrdinkou Carrie, kterou ztvárnila módní ikona Sarah Jessica Parker, tyto skvostné boty zde hrají (krom ulic New Yorku) přímo vedlejší roli!

Novinka Manolo Blahnik

Ale podívejme se nyní na v úvodu avizovanou novinku Manolo Blahnik. Pokochejme se společně modelem Manolo Blahnik Prejudica! Manolo Blahnik Prejudica je v mnohém naplněný ideál obuvního mistrovství. Manolo Blahnik Prejudica jsou boty velmi elegantní a barevně střízlivé, přitom se však nebojí experimentu s proužkovým/zví­řecím vzorem. Manolo Blahnik Prejudica jsou kompozičně naprosto vyvážené, za všechny detaily vyzdvihněme například překrásnou pásku přes kotníček v námořnické modré barvě. I díky těmto detailům jsou boty Manolo Blahnik kombinovatelné s jakýmkoliv outfitem.

Staňte se i vy členem/členkou „fanclubu“ Manolo Blahnik a obdivujte jeho neutuchající obuvní mistrovství!

Novinka Manolo Blahnik: Manolo Blahnik Prejudica (http://www.botyaobuv.cz)
Novinka Manolo Blahnik: Manolo Blahnik Prejudica (http://www.botyaobuv.cz)

zdroj: www.exoticexcess.com

Boty a obuv