8/11
Boty Manolo Blahnik: Nové kotníkové kozačky!

Boty Manolo Blahnik: Nové kotníkové kozačky!

8. listopadu 2010 v 00.00 , Celebrity a obuv , Kozačky , Zimní boty

Sponzorované odkazy

Kotníčkové kozačky jsou hitem letošní sezóny podzim/ zima 2010! A mistr obuvní krásy Manolo Blahnik samozřejmě nezůstává pozadu. Podívejte se společně s námi, jak vznikají trendy. Inspirujte se společně s námi kotníčkovými kozačkami s flitry Manolo Blahnik Sequin-Cuff!

Historie Manolo Blahnik

Zdá se, že Manolo Blahnik byl k umělecké dráze přímo předurčen. Již od raného dětství k umění tíhnul, nicméně teprve v 70. letech 20. Století se začal naplno věnovat obuvnické a návrhářské čin­nosti, která ho dodnes zcela naplňuje. I díky Diane Vreelandové, pozdější šéfredaktorce ča­sopisu Vogue, si Manolo uvědomuje svůj mimořádný talent a začíná si pomalu věřit! První velké úspěchy Manola Blahnika pak přichází záhy po otevření londýnského butiku, další poté po průniku na americký trh v roce 1978, kdy realizuje kolekci pro obchod Bloomingdale’s.

I v současné době dosahují boty Manolo Blahnik mimořádné popularity. Miliony žen na celém světě touží po botách na jehlovém podpatku Manolo Blahnik. Velkou zásluhu na tom má dozajista i seriál Sex ve městě, kde tyto skvostné boty hrají přímo vedlejší roli. Není divu, nožky hereček by bez bot Manolo Blahnik rozhodně nebyly tak sexy.

Novinky letošní kolekce

Seznamte se s těmi nejkrásnějšími kotníkovými kozačkami letošního roku. Přivítejte kotníkové kozačky s flitry Manolo Blahnik Sequin-Cuff! Manolo Blahnik Sequin-Cuff jsou opravdovým skvostem, a to zejména díky jejich výrazné flitrové aplikaci svůdně obepínající dámské kotníky. Dámské kozačky Manolo Blahnik Sequin-Cuff jsou vyrobeny z velmi módního semišového materiálu a jako takové své „paní“ poskytnou to nejlepší- každý se za ní otočí! Pokochejte se tímto modelem i vy a bez obav se inspirujte!

Manolo Blahnik je ve světě obuvního návrhářství legendou, stejně tak jako jeho překrásné modely bot. Inspirujte se dnešními kotníkovými kozačkami Manolo Blahnik Sequin-Cuff!

Zdroj: www.exoticexcess.com

Boty a obuv