1/10
Ve znamení městské prérie

Ve znamení městské prérie

1. října 2019 v 00.00 , Kozačky , Kožené boty , Vysoké podpatky

Sponzorované odkazy

Je čas na návrat do přírody, přivítejte ji v moderním městském prostředí, kde obzvlášť vynikne. I na nohách a v módních doplňcích!

Letošní podzimní čas je časem nazout kousky inspirované nostalgií Divokého západu, ale maximálně trendy. A přesně taková je celá kolekce Humanic, jež je pestře inspirovaná dobou kovbojů.

polokozačky Kate Gray za 2 199 Kčpolokozačky Kate Gray za 2 199 Kč

Divokost, zemitost a kovově drsné detaily, to je to, co nám kolekce přináší do našich botníků. Má formu především polokozaček, nebo chcete – li kotníkáčů, které jsou vesměs na středně vysokém podpatku.

kotníkáče POÉ za 2 999 Kčkotníkáče POÉ za 2 999 Kč

Barvami jsou zemité tóny přírody a půdy, světle a středně hnědá jako pole a listí, bordó zbarvení listů stromů a plodů, nebo také černá jako kyprá půda a zetlelé kousky půdy.

kabelka Kate Gray za 999 Kčkabelka Kate Gray za 999 Kč

K mání jsou letos na podzim jak v hladké kůži, tak i ve variantě se vzorem. Modely nejlépe vyniknou v kombinaci s outfity zdobenými folklórními motivy. Hodí se však i k dlouhým šatům nebo džínovině, ideálně té s obnošeným vzhledem.

batůžek Kate Gray za 1 299 Kčbatůžek Kate Gray za 1 299 Kč

Rebelský nádech pak dodají třásně, protlačení, zipy a cvočky. Jako doplněk se nejlépe hodí tašky ve tvaru vaků zdobené cvočky a třásněmi, které dotvářejí dokonalý westernový styl dnešní městské módy.

kabelka/vak Vigneron za 3 299 Kčkabelka/vak Vigneron za 3 299 Kč

Obujete a vezmete do ruky (či na ramena) letos na podzim něco z cool kousků znamení městské prérie?

  • Úvodní foto: kotníkové boty OMG! za 1 299 Kč
  • Zdroj foto: Humanic
  • Autor: Pavla Košík Jelínková

Boty a obuv