8/9
Baťa 2011: Nové trendy podzimní kolekce!

Baťa 2011: Nové trendy podzimní kolekce!

8. září 2011 v 00.00 , Zimní boty

Sponzorované odkazy

Podívejte se dnes společně s námi na aktuální podzimní kolekci Baťa! Na své si přijdou milovníci klasiky i nejnovějších trendů. V botách Baťa vás letos nikdo nepřehlédne!

O značce Baťa

Bohatá historie, tradice a poctivost- to je Baťa, v současnosti největší prodejce obuvi u nás. Postavení značky Baťa je u nás na českém trhu přímo výsadní! Čemuž odpovídá i špičkový sortiment obuvi a doplňků. Vsaďte na jistotu, vsaďte na českou značku!

Při koupi jakýchkoliv bot Baťa si totiž můžete být jisti jejich špičkovou kvalitou a nejen jí! Originalita a pohodlí bot Baťa si již získaly miliony věrných a spokojených zákaznic a zákazníků po celém světě, buďte mezi nimi i vy! V botách Baťa z kolekce podzim/zima 2011 vás zaručeně nikdo nepřehlédne! Ale podívejme se nyní na podzimní kolekci Baťa 2011 (zejména na tu ženskou) konkrétněji.

Trendy v nové kolekci

Nejnovější podzimní kolekce Baťa nabízí nestárnoucí městskou klasiku i extravagantní mladou módu hrající barvami spadaného listí, kdy pokaždé vsází na kvalitu materiálů! Pokud chcete být opravdu trendy, zvolte klasické dámské polobotky Baťa, tzv. oxfordky nebo celkově boty navržené v pánském stylu. Pokud se pro boty v tomto designu skutečně rozhodnete, pamatujte, že tuto sezónu budou in zejména boty na širším podpatku.

Preferujete-li spíše ženský styl – volte z kožených nebo semišových polobotek Baťa v barvách černé, hnědé nebo šedivé na nižším podpatku pro komfortní chůzi. Tento podzim pak nic nezkazíte ani s barevnými dámskými teniskami Baťa nebo s velmi ženskými semišovými lodičkami. V módě pak i nadále zůstávají gumáky. Baťa nabízí gumáky v zajímavých barevných designech – díky křiklavým barvám a neotřelým vzorům bude váš podzim barevnější, dejte sbohem pošmourným a mlhavým dnům!

Chcete být tento podzim šik a trendy? V tom případě vsaďte na botičky z nové podzimní kolekce Baťa.

Zdroj: www.bata.cz Foto: Thinkstock

Boty a obuv