15/12
Dr. Martens má novou kolekci laděnou do punku

Dr. Martens má novou kolekci laděnou do punku

15. prosince 2021 v 00.00 , Boty a výrobci , Kožené boty , Sportovní boty , Zimní boty

Sponzorované odkazy

Chtěli byste mít v botníku něco opravdu extra? Něco, co vám vydrží roky, bude sloužit dlouho a neokouká se? Pak jsou tu právě pro vás boty značky Dr. Martens v punkovém ladění. Jsou de facto nesmrtelné.

Punkové předělávky ikonických Dr. Martens modelů 1460 a 1461 stojí za úvahu, zdali je nepořídit do botníku. Tato dvojka bot ve stylu Bex Stud má výrazné kovové cvočky a vychází z rebelské tradice značky, která je jí vlastní už od založení před 60 lety. Třešničkou na dortu jsou Chelsea boots 2976 Max na nekompromisní zvýšené platformě s výraznými detaily.

Rebelský a nesmrtelný styl

Rebelský a provokativní duch je značce Dr. Martens vlastní už přes 60 let. Ukazuje to i na svých nových kolekcích, inspirovaných těmi, kteří značku sebevědomě nosí již dekády. I proto je jasné, že vám tyto botky vydrží hodně dlouho.

Dr. Martens 1460 a 1461

Dvojice bot Bex Stud vychází z punkového dědictví Dr. Martens. Jde o poklonu všem těm, kteří si „martensky“ v průběhu desetiletí upravovali a zdobili sobě na míru. Punkový dojem je u obou šněrovacích bot posílen výraznými kovovými cvočky a speciálně brandovanými tkaničkami.

Obě boty mají výraznou 1.3“ BEX podrážku pro podtržení celého dojmu. Model 1460 Bex Stud je zakončen nadepsaným AirWair očkem nad patou. Nechybí ani solidní hladká kůže a neodmyslitelná žlutá niť, která lemuje obě podrážky.

Chelsea boots 2976 Max

Pro celou sezónu podzim a zima 2021 přidala značka ke dvojce ještě třetí cool kousek ve formě Chelsea boots 2976 Max. Nabízí vám instantní Dr. Martnes zážitek, a to od podrážky až po typické poutko nad patou.

Chelsea 2976 Max jsou klasické Chelsea boots opepřené o pár detailů. Jsou ušité ze solidní Buttero kůže, doplněné o výrazný zip z jedné strany a všitý elastický pruh ze strany druhé. Prostě jedinečný okusek pro opravdové srdcaře.

Kde jsou punkové skvosty k mání?

Bex Stud budou jsou k dostání od konce září 2021 na drmartens.com a ve vybraných obchodech. Na e-shopu Queens je seženete také. Chelsea 2976 Max za 5 699 Kč, stejně jako Dr. Martens 1460 Bex Stud mají cenovku 5 699 Kč a Dr. Martens M 1461 vyjdou na 4 199 Kč. A Dr.Martens 1461 stojí se slevou 3 120 Kč.

  • Zdroj foto: Dr.Martens a Queens.cz
  • Autor: Pavla Košík Jelínková

Boty a obuv