29/4
Puma a GraphersRock mají svoji kolekci!

Puma a GraphersRock mají svoji kolekci!

29. dubna 2016 v 00.00, Boty Puma, Kožené boty, Sportovní boty, Tenisky

Sponzorované odkazy

Světoznámá značka Puma snad nikdy nespí. Jejím novým počinem je spolupráce s GraphersRock na unikátní cyberpunkové kolekci.

Ryze designersky pojaté spojení značky Puma s tokijským grafickým studiem GraphersRock, je na světě. Za GraphersRock stojí Tamio Iwaya, osoba s citem pro jedinečné tisky s tématem cyber punku a techna. A právě tyto motivy vnesl Tamio Iwaya na dva nejprofláknutější modely tenisek Puma Disc Blaze a R698.

Puma Disc by GraphersRock

Puma Disc by GraphersRock stojí na dvou barevných základech – protikladných barvičkách černé a bílé. Na cyberpunkové kolekci z prvního pohledu zaujmou piktogramy a nápisy, spolu s logem GraphersRock, které hledejte na jazyku a patě každé sporty botky.

Puma R698 by GraphersRock

Puma R698 by GraphersRock jsou vyvedeny šedé nebo bílé barvě a nakombinovány s nylonovou pěnou, neoprenem a kůží. Obdobně jako model Disc by GraphersRock mají na svém povrchu vyvedeny piktogramy a nápisy. Celá trendy kolekce je doplněna černým batohem, jako tečkou pro fanoušky technických vychytávek. Jeho reflexní potisky, symetrické zipy a spousta kapes pro různá zařízení a vyztužená záda, zcela jistě sehrají roli v oblibě a budou ideálním „přenašedlem“ pro mobily, laptopy, nebo tablety.

Zdroj foto: Puma

Boty a obuv