4/3
Novinka Fusakle Lidové: Folklorní vzory v moderním designu

Novinka Fusakle Lidové: Folklorní vzory v moderním designu

4. března 2021 v 00.00 , Kožené boty , Sandály , Sportovní boty , Tenisky

Sponzorované odkazy

Máte rádi tradice? Nemusíte se rovnou oblékat do kroje. Vyšívaná košile nebo barevný čepec se přeci jen se současným outfitem nekombinují úplně snadno.

Raději sáhněte po ponožkách (klasických či kotníčkových), tričku, roušce nebo praktickém multifunkčním šátku z kolekce Fusakle Lidové. Tahle novinka oblíbené československé značky Fusakle vzdává hold kreativitě našich předků v moderní podobě.

Inspirace kolekce z výšivek

Každý kousek zdobí autentický vzor výšivky ze slovenských krojů. S hrdostí tak můžete vykročit do světa třeba v ponožkách s motivem odkazujícím k ikonickému skvostu středního Slovenska – obci Čičmany.

Co jsou Fusakle?

To jsou designové ponožky pro každodenní nošení, navrhované a vyráběné výhradně na Slovensku a v České republice – v každé z obou zemí fungují 3 výrobní provozy. Za pět let fungování Fusakle zaměstnávají stovky lidí a mnoha dalším dávají práci v souvisejících oborech.

Už přes dvacítku

V České republice mají už 21 prodejních míst. Fusakle jsou pro všechny, kteří se chtějí bavit životem, mají chuť pomáhat druhým, a přitom zůstat sami sebou. Česko-Slovenský originál od hlavy po Fusakle! Kompletní sortiment značky najdete na e-shopu Fusakle .

Zdroj foto: Fusakle

Autor: Pavla Košík Jelínková

Boty a obuv