27/2
Módní vlny v ponožkách

Módní vlny v ponožkách

27. února 2015 v 00.00 , Baleríny , Boty a výrobci , Kožené boty , Sandály , Sportovní boty , Tenisky , Zimní boty

Sponzorované odkazy

Ano, i ponožky podléhají módě! Jejich druhořadá role pominula a vrací se na výsluní. Tvoří neopakovatelné součásti mnohých dnešních outfitů. A pryč jsou ty doby, kdy byly jen skryté v botách.

Současné trendy jsou živé a často překvapivé. A dovoleno je téměř vše. Ponožky nevyjímaje. Frčí neutrální i pestré designy, barevnosti i vzory. A ladění, variace i barvy? Dle vlastního úsudku i módních trendů, které právě frčí. Barevná škála, zpracování i vzory jsou na fantazii každého, kdo si ponožky navléká. A na vtipu, vnitřním pocitu, nebo módních barevných trendech, které zrovna frčí. A frčí zdá se vše, přičemž se vrací i ponožky bílé – bavlněné, krajkové, ažurové.

BeckGusler/Flickr.com

BeckGusler/Flickr.com

Na délce nezáleží

Máme na mysli ponožky – jsou v kurzu krátké i dlouhé, krajkové i bavlněné, zkrátka na jaké si vzpomenete. A k mání jsou v obchodech všechny a všude  – ponožky, podkolenky, i nadkolenky. Současné ponožky mají nejen zajímavé a trendy barvy a vzor, ale jsou pohodlnější než kdykoli předtím. A tak je jen na vašem vkusu, co si zvolíte. Upřednostníte-li kontrastní typ ponožek, nebo takový, co ladí se zbytkem vašeho outfitu.

Frank/Flickr.com

Frank/Flickr.com

Tón v tónu, avantgarda, hra barev

To vše je možné a to vše dnešní móda ponožkám povoluje. Vyhoví tak de facto všem. Těm, co mají rád soulad a tón v tónu, i těm co se kloní k avantgardě, anebo těm, co milují hru ponožkových barev. Jemné a nenápadné, neutrální světlejší ponožky jsou tedy IN, stejně jako stylově zase pestřejší avantgarda, a veselé sytě pastelové barvy také. A nemylte se, nenosí se pouze ke kalhotám. Ponožky čouhají i z lodiček a sandálků, doplňují sukně, šaty, šortky a ¾ kalhoty. V současné době nám může připadat, že je svět celý v ponožkách! A to doslova.

BoneUnlim/Flickr.com

BoneUnlim/Flickr.com

A jak to máte vy? Jaký je ten váš styl a co upřednostníte? Líbí se vám ponožky všude a ve všem, anebo s nimi v oufitu raději zacházíte opatrně? Vyšli byste ven se šaty a ponožkami, vzali si ¾ kalhoty a ponožky, doplnili šortky ponožkami? A jaké barvy a styl se vám líbí nejvíce?

Úvodní obrázek: Zirkler/Flickr.com

Boty a obuv