17/6
Naskočte na divokou vlnu s Benem Cristovao v nových Puma Wild Rider!

Naskočte na divokou vlnu s Benem Cristovao v nových Puma Wild Rider!

17. června 2021 v 00.00 , Boty a výrobci , Boty Puma , Sportovní boty , Tenisky

Sponzorované odkazy

Chcete něco cool a akčního? Pak je tu pro vás Puma a jejich nové tenisky Wild Rider, jejichž tváří je v ČR Ben Cristovao, populární zpěvák, bjj fighter a zástupce ČR v letošním ročníku pěvecké soutěže Eurovize. Je známý svou láskou k streestyle módě.

Progresivní design modelu tenisky Wild River je inspirovaný pohybem a divokým tempem městského života – chce jít vpřed, dál a být rychlejší.

Ve víru R&B a hip hopu

Ben se během let vypracoval mezi českou špičku v žánru R&B a hip hop. Stejně jako nové PUMA Wild Rider se nebojí jít stále vpřed a posouvat se dál. „Baví mě všechno, co dělám. Jsem vděčný za to, že mám možnost věnovat se intenzivně muzice i brazilskému jiu jitsu. Tím, co dělám, žiju – vždycky naplno. Chci nosit oblečení a boty, které můj životní přístup vystihují a zároveň se mnou drží tempo. Puma je parťák pro všechno, co dělám, už třetím rokem a Wild Rider mě baví – na onewheelu i při tréninku choreografie na show. Navíc mají cool design! Těším se, až společně vykopneme TikTokovou taneční výzvu na můj nový song Omaga,“ říká Ben Cristovao.

Puma Wild Rider Rollin

Novinka Wild Rider Rollin přináší do rodiny produktů Rider zcela nový rozměr se svěžími vrstvami materiálu a futuristickými kruhy v mezipodešvi, a hraje si tak s futro stylem značky Puma. Ten zahrnuje jedinečné úpravy, jako je kožený pruh vlévající se do paty, nápis Designed by Puma na zadní části modelu i vyčnívající zadní část paty, která odkazuje k inspiraci pohybem.

Bota má nylonový svršek se semišovými překryvy a koženým pruhem spolu s detaily TPU na patě a speciální pěnou Rider. Prémiový design, spojující motivy z minulosti i budoucnosti, využívá prvky z modelu Rider OG a atletických treter z 90. let.

Pro všechny napříč věkem

Nový unisex model Wild Rider Rollin pro dospělé i děti je dostupný již nyní ve třech barevných provedeních:

  • v klasické sportovní bílé s černou špičkou a modro-červenými doplňky
  • v tmavé šedo-černé verzi s bílým pruhem
  • v něžné variantě v pastelových barvách

Nakupovat můžete u prodejců Footshop, Queens, Espace, Urbanstore, A3 sport a D-Sport nebo na PUMA.com. Doporučená maloobchodní cena činí 2 599, – Kč.

Zdroj foto: Puma

Autor: Pavla Košík Jelínková

Boty a obuv