15/12
Vydejte se na cestu v botkách Puma Cruise Rider

Vydejte se na cestu v botkách Puma Cruise Rider

15. prosince 2020 v 00.00 , Boty Puma , Tenisky

Sponzorované odkazy

Hledáte novou dimenzi a inspiraci, jak vykročit do roku 2021 tak trochu jinak? K tomu vám mohou kromě předsevzetí, nových cílů a plánů dopomoci i nové botky. Co třeba něco cool od značky Puma?

A proč právě Puma botky? No, především proto, že jsou pohodlné, lehké a sportovní. S nimi bude vaše dosahování nových met a cílů jednoduché a snadné. Sporty botky jsou obuví takovou, v níž se budete cítit pohodlně, cool a budete mít jistý, a přitom lehký krok.

A právě takové jsou Puma Cruise Rider, novinka ve svěžích barvičkách, která vás nabudí do akce. Značka Puma v těchto dnech obohatila populární řadu svých tenisek Rider o nový přírůstek Cruise Rider v cool odstínech a barvách. Design botky vás nenechá na pochybách, že máte před sebou kvalitu, preciznost a maximální pohodlí pro vaše nohy. S novinkou Cruise Rider, která je vyšší, větší a lepší než předchozí verze, povýšila značka Puma svůj styl na vyšší level.

Puma Crusie Rider jako support pro cíl

Dopomohla jí k tomu i nová ambasadorka Winnie Harlow, která není jen tak ledajakou osobou. Není to celebrita v pravém slova smyslu, ale především cílevědomá, mladá žena, která se nenechala převálcovat vlastním handicapem ve vzhledu.

Model Crusie Rider: na první i druhý pohled

A proto je Puma Cruise Rider věnována těm, kteří se nezaleknou a svůj cíl i přes překážky dosáhnou, nebo se mu alespoň přiblíží. Model Cruise Rider kombinuje specifický ženský styl se zábavnou barevnou paletou a je proto určen pro všechny ženy, které se nebojí mířit vysoko. Silueta má mírně zvýšenou pěnovou podrážku pro maximální pohodlí a přichází rovnou ve dvou barevných provedeních.

Jaké to jsou?

  • Růžová verze má síťovaný a nylonový vršek doplněný semišovými detaily v pastelové fialové a žluté.
  • Druhý typ v hravém designu je vytvořen v modrých tónech v kombinaci s azurovou a bílou.

Volba barevných kombinací zaručuje, že s Puma Cruise Rider nikdy nešlápnete vedle. Jsou flexibilní, maximálně kombinovatelné, svěží a pozitivně motivující. Jak říká sama Winnie: „Nejvíce na nich miluji to, že se nemusím bát, s čím je skombinuji. Ladí jednoduše se vším!“

A nezoufejte – barvy přibydou!

Pokud jste si ze dvo barevných ladění nevybrali dámy, nezoufejte! V roce 2021 přibydou další odstíny a varianty. Puma Crusie Rider budou během roku 2021 k mání v dalších nepřehlédnutelných barevných odstínech. A chvete li mít rok 2021 s puncem jedinečnosti, ta se vydejte na cestu tímto rokem v nových teniskách Puma Cruise Rider. Aktuáně jsou ve dvou odstínech dostupné od 18. listopadu 2020 ve Footshopu a na puma.com. U prodejců Queens, Espace a Aranburu můžete tenisky očekávat již začátkem roku 2021 a to i právě v dalších barvičkách.

Zdroj foto: Puma

Autor: Pavla Košík Jelínková

Boty a obuv