12/11
Sporty ikona se vrací: Puma Rider na scéně

Sporty ikona se vrací: Puma Rider na scéně

12. listopadu 2019 v 00.00 , Boty Puma , Sportovní boty , Tenisky

Sponzorované odkazy

Ikonická sportovní a běžecká bota z 80. let je opět tady! Puma zbrojí na milovníky retra a modelu Puma Rider. Ten se vrací hned ve třech verzích, a to v modelech Future Rider, Fast Rider a Style Rider.

Puma Rider si jistě získá nejen vás, ale podrobí si také svět streetstyle módy. Puma tak spojuje nevyčerpatelný retro styl a vzhled běžeckých tenisek.

Puma Fast Rider

Puma Fast Rider

Fast Rider

Značka Puma se s variantou Fast Rider vrací zpět ke kořenům a připomíná si kultovní německou běžeckou botu, která odstartovala novou éru sportovních a pak i street tenisek. Běhání se stalo v 80. letech hitem a tato sportovní obuv se postupně dostala z běžeckých tratí do ulic.

Puma Style Rider

Puma Style Rider

Značka Puma ve snaze uspokojit nové potřeby vyvinula nejmodernější technologii Federbein pro tlumení nárazu při běhu na asfaltu. Tu pak zakomponovala do novinky – modelu Fast Rider.

Puma Future Rider

Puma Future Rider

Technologie je kombinována s technologií Riderfoam pro velké odpružení. Novinka aktuálně přichází v originálním barevném provedení, jak jinak než inspirovaným 80. lety. Cool sporty bota je vyrobená z prodyšného materiálu se semišovými detaily.

Puma Future Rider

Puma Future Rider

Future Rider a Style Rider

Značka Puma i pro další verze v podobě modelů Futire Rider a Style Rider sloučila to nejlepší z dob minulých a aktuální současnosti. Boty tak mají nejen ikonickou tetro siluetu, ale i nově vyvinutou technologii Riderfoam, k nim pak jsou přidány odvážné materiály a hravé barvy.

Puma Style Rrider

Puma Style Rrider

Tahle sporty botka dnes přichází na trh v odstínech žluté a modré se semišovými detaily. K dispozici bude ve Footshopu, kde budete moci zakoupit i druhou verzi Style Rider v barvě oranžové s černými detaily. Varianta Fast Rider je k mání od 26. října i na Puma.com.

Puma Fast Rider

Puma Fast Rider

Zdroj foto: Puma

Autor: Pavla Košík Jelínková

Boty a obuv