27/5
Puma OP-1 PWRFrame: futuristická botka střihnutá technologiemi

Puma OP-1 PWRFrame: futuristická botka střihnutá technologiemi

27. května 2021 v 00.00 , Boty Puma , Sportovní boty , Tenisky

Sponzorované odkazy

Značka Puma pouští do světa zcela novou botu s názvem OP-1 PWRFrame, která ve svém inovativním a futuristickém designu propojuje streetstyle s technologiemi.

Těšte se, protože kolekce PWRFrame se bude každý měsíc rozrůstat o nové siluety, které zaručeně vzbudí pozornost každého sneakerheada.

OP-1 PWRFrame

Novinka OP-1 PWRFrame klade důraz na funkčnost a čistý design, který se inspiroval v architektonických strukturách. Výsledkem je jednoduchá ale zároveň výrazná silueta tenisky.

Design je zaměřený na funkčnost, a byl tvořen za pomoci propracovaných konstrukčních technik a výrobních procesů. Komponent PWRFrame na patě tvoří sporty botce unikátní vzhled a tvar boty.

Na první i druhý pohled

  • OP-1 PWRFrame si hraje s moderním a pure (čistým) designem.
  • Svršek boty OP-1 PWRFrame s propracovanými technickými detaily kontrastuje s vyšíváním a tradičním vrstvením, které je typické pro streetwear.
  • Zcela unikátní je pak neonový prvek PWRFrame na patě boty, který spojuje prstenec bodů na botě od střední části chodidla až po patu a nabízí tak optimální pohodlí při každém kroku.
  • Neonová barva komponentu se prolíná celou kolekcí OP-1 PWRFrame a na unikátnost prvku tak upozorňuje.

Kde jsou k mání?

Vstupte do světa tenisek budoucnosti inspirovaných technologiemi OP-1 PWRFrame. Model ve světlé variantě bude v České republice k dispozici během léta v prodejnách Footshop a na PUMA.com. Doporučená maloobchodní cena je 3 499 Kč.

Zdroj foto: Puma

Autor: Pavla Košík Jelínková

Boty a obuv