13/5
Vykročte drze do jara: s Puma Suede Mayu!

Vykročte drze do jara: s Puma Suede Mayu!

13. května 2021 v 00.00 , Boty a výrobci , Sportovní boty , Tenisky

Sponzorované odkazy

Jaro si žádá smělé vykročené do světa. Nazujte drzé Puma Suede Mayu a vykročte do jarních prosluněných dní i vy.

Sportovní značka Puma transformovala svůj klasický jednoduchý design tenisek Suede na „drzé“ Suede Mayu, které provokativně akcentují prvky streetwear módy. Nový model staví na rostoucím trendu výrazné platformy a přehnaných proporcí pro odvážný a povýšený look, ale přitom zůstává lehký a pohodlný.

Neposlušné a drzé tenisky

Streetwear zanechal nesmazatelnou stopu i v haute couture módních mol a dal vzniknout nové éře neotřelého a drzého módního stylu. Na jeho vlnách se nese i nová teniska Puma Suede Mayu se záměrně přehnanými proporcemi a robustní podrážkou.

Díky kombinaci těchto „drzých“ prvků s jednoduchým klasickým designem získávají Suede Mayu cool streewear look, ale přitom neztrácejí na pohodlnosti, což z nich dělá ideální volbu pro každou příležitost.

Pro smělé a sebevědomé

Suede Mayu jsou navrženy pro osobité ženy a dívky, které se nebojí v módě experimentovat a přitahovat pohledy okolí. Mohou se stát vaší pomyslnou třešničkou dokonalého streetwear outfitu.

Modrá nebo červená?

Vybírat můžete ze dvou barevných provedení a to zářivé červené nebo modré . Další odstíny budou k mání v průběhu roku 2021. Suede Mayu jsou k dispozici od 22. 4. 2021 u prodejců Footshop, Queens a na PUMA.com. Doporučená maloobchodní cena je 2 899 Kč.

Zdroj foto: Puma

Boty a obuv