4/2
Buďte rebelkou: se sneakers od Pumy

Buďte rebelkou: se sneakers od Pumy

4. února 2021 v 00.00 , Boty Puma , Sportovní boty , Tenisky

Sponzorované odkazy

Značka Puma stále zbrojí na dámské osazenstvo naší planety. Tentokrát rozšiřuje svoji nabídku dámské sportovní obuvi o nekonvenční kolekci Fashion Rebels.

Tato kolekce je de facto taková mocná trojka modelů značky Puma. Trojice sporty sneakersek je stylová, originální a velmi pohodlná. Stejně jako všechny kousky značky Puma.

Puma Hydra

Kolekce Fashion Rebels

Celá kolekce sestává z modelů Puma Hedra, Eris a Kyron. Tyto trendy tenisky jsou stvořené pro všechny, kteří chtějí vystoupit z davu. S těmito modely na nohách se můžete stát trend-setterem, který se nebojí překračovat konvence, bořit pochybnosti a určovat módní směr.

Puma Kyron

High Fashion a klasika dohromady

Trojice sneakersek je kombinací klasiky a prvků high Fashion. Jsou to tedy sporty boty veskrze progresivní a s inovativním designem. Všechny boty kolekce jsou laděny do jemným barevných tónů a nesou jedinečné prvky inspirované běžeckými technologiemi.

Puma Eris

Zcela nová teniska PUMA Hedra dává pouličnímu stylu nádech avantgardy díky své mohutné siluetě, zatímco PUMA Eris má elegantní linii perfektní pro kombinaci s high fashion. Bota Kyron se svými semišovými detaily debutovala již loni v létě jako první vlaštovka kolekce Fashion Rebels.

Kde jsou k mání?

Tenisky PUMA Eris a PUMA Hedra z kolekce Fashion Rebels jsou v Česku dostupné v prodejnách Footshopu a Queens. Celá kolekce je od konce ledna 2021 také k dispozici na puma.com.

Zdroj foto: Puma

Autor: Pavla Košík Jelínková

Boty a obuv