21/1
Valentýnský tip od značky Fusakle: Láska od ponožek

Valentýnský tip od značky Fusakle: Láska od ponožek

21. ledna 2021 v 00.00 , Kozačky , Kožené boty , Tenisky , Zimní boty

Sponzorované odkazy

Láska – někoho neovladatelně vystřelí až do kosmu, další ji projevuje velkorysými romantickými gesty. Někomu obarví dny na růžovo, ale každopádně však dodá životu tu správnou šťávu. Vítanou příležitostí k oslavě lásky je únorový svátek všech zamilovaných. Jak jej oslavit?

Pozor, nevzhledné pugéty a přeslazené laskominy jsou out! Všechno, co potřebujete k vyznání citů, je valentýnská kolekce značky Fusakle.

Láska od ponožek

Mezi fanoušky ponožek Fusakle se největší oblibě těší model Láska, který Fusakle letos rozšířily z klasických ponožek také na kotníčkové ponožky, set rouška + ponožky a také praktický multifunkční šátek.

Fusakle jsou jen jedny

Fusakle jsou designové ponožky pro každodenní nošení, navrhované a vyráběné výhradně na Slovensku a v České republice – v každé z obou zemí fungují 3 výrobní provozy.

Fusakle pomáhají

Za pět let fungování Fusakle zaměstnávají stovky lidí a mnoha dalším dávají práci v souvisejících oborech. V České republice mají už více než dvacítku prodejních míst.

Originál z Česka a Slovenska

Značka fusakle je tu pro všechny, kteří se chtějí bavit životem, mají chuť pomáhat druhým, a přitom zůstat sami sebou. Kupte si Česko-Slovenský originál od hlavy po Fusakle!

Kompletní sortiment značky Fusakle najdete na Fusakle.cz.

Zdroj foto: Fusakle

Autor: Pavla Košík Jelínková

Boty a obuv