15/11
Plesová sezóna v plném proudu: exkluzívní tip od Humanic!

Plesová sezóna v plném proudu: exkluzívní tip od Humanic!

15. listopadu 2017 v 00.00, Boty a výrobci, Plesové boty, Vysoké podpatky

Sponzorované odkazy

Značka Humanic myslí i na sezónní akce. A společenská alias plesová sezóna je jednou z nich. Pro své příznivce (a hlavně příznivkyně), má Humanic připraven zajímavý tip na společenský look. V jejich nové „plesové“ kolekci však najdete mnohem více, a je nač se těšit. S jejich kousky budete na každém plese prostě okouzlující.

Při dámské volence na plese se to všude okolo hodně třpytí a blyští. A nová kolekce Humanic tomu odpovídá. Kromě tradičních zlatých, stříbrných a bronzových odstínů, letos dominuje plesovým trendům také smyslná sytá červená barvička. Nechte se zlákat i vy třpytivými lodičkami s elegantní mašlí a večerním psaníčkem tón v tónu.

Kate Gray lodičky za 1599 Kč

Kate Gray lodičky za 1599 Kč

Vaším outfitem nemusí být jen plesové šaty. Jednoznačným favoritem posledních let (a nejen pro ples), jsou overaly a kostýmky – se sukněmi a kalhotami. A společenské kalhoty by měly mít jednoznačně vždy splývavé a široké nohavice, přičemž v pase a na bocích sedět přesně a pěkně rýsovat siluetu boků a zadečku.

Humanic Kate Gray psaníčko, cena 699 Kč

Humanic Kate Gray psaníčko, cena 699 Kč

Modelka ukazuje, že červené není nikdy dost, když se umí vkusně nakombinovat světlé a tmavé, matné a třpytivé tóny této svůdné barvy. Ovšem nemusíte to ladit dámy jako na obrázcích, ono stačí obléknout kousky v tlumených a jemných barevných tónech.

Těm vévodí smetanové, světle hnědé, béžové, zlaté či stříbrné barvy, a oblečení pak doladit je jasně barevnými doplňky – jako jsou třpytivé lodičky Humanic a jejich epesní psaníčko.

Lodičky Humanic Kate Gray ve třpytivé červené vás vyjdou na 1599 Kč a úžasné psaníčko stojí 699 Kč. Více najdete na Humanic.net, kde najdete i lodičky a psaníčka v jemných, a nejen třpytivých a lesklých tónech.

Zdroj foto: Humanic

Autor: Pavla Košík Jelínková

Boty a obuv