15/2
Dámy pozor! Humanic zbrojí na jaro a léto na duhové notě!

Dámy pozor! Humanic zbrojí na jaro a léto na duhové notě!

15. února 2019 v 15.00 , Boty a výrobci , Letní boty , Plesové boty , Sandály , Sandály , Vysoké podpatky

Sponzorované odkazy

I když za okny vládne naplno paní zima, obuvnický průmysl nezahálí a chystají jarně letní obuv. A s nimi i kolekce na jaro a léto 2019. Nejinak je tomu u Humanicu. Jaké jsou první kousky z kolekce jaro/léto?

Jaká tedy bude jarně letní móda v obuvi? Příjemná, hravá, zářivá a pestrobarevná. Zkrátka dokonalá oslava znovuzrození a energie jara v podobě šik módních doplňků a botek. Zcela v kurzu je design v duhových barvách – čím pestřejší, tím lepší.

V nové kolekci Humanic však vynikají i jednobarevné doplňky – například dámská psaníčka v barvě královské modři či korálově červené, ještě dozdobená zlatými akcenty. Všechny ty třpytivé materiály na lodičkách nebo kabelkách, blýskavé duhové efekty a kamínkové dekory se vždy postarají o úžasné kouzlo ve vašem jarně letním šatníku.

psaníčko OMG za 499 Kčpsaníčko OMG za 499 Kč

Modrá je dobrá

Krásné sytě modré psaníčko se stříbrnými prvky a stříbrným poutkem k uchycení nemá chybu. Má velkou klopu ke krytí zapínání, a decentní linku stříbrného zdobení napříč dílu pod klopou. Zajímavě řešené poutko namísto řetízku či pásku jasně definuje, že je to malá společenská kabelka od ruky od značky OMG za 499 Kč.

dámské boty Steve Madden za 2 999 Kčdámské boty Steve Madden za 2 999 Kč

Černě duhový sen

Černá je stylová barva. A je-li doplněna apartním hranatým vysokým podpatkem a páskem zdobeným kamínky a flitry v jásavě duhových barvách se stříbrným je to jasné, tahle elegantní botka za 2 999 Kč od značky Steve Madden se subtilním zapínáním okolo kotníku je skvělá volba.

psaníčko Kate Gray za 1 199 Kčpsaníčko Kate Gray za 1 199 Kč

Duhová pohádka

To značka Kate Gray volila rovnou celoduhový vzhled. Jejich malá kabelka do ruky za 1 199 Kč, nemá řemínek ani poutko, jen epesní vrchní klipsové zapínání v hnědém kovově měděném provedení. Povrch kabelky je celý vyroben z blyštivého duhově zbarveného materiálu, který nenechá nikoho na pochybách, že je jarní.

sandálky Kate Gray za 1 499 Kčsandálky Kate Gray za 1 499 Kč

Sandálek jako pro princeznu

To je apartní otevřená botka značky Kate Gray za 1 499 Kč, jejích základ se spolu se středně vysokým podpatkem je černý a asymetrické pásky se zapínáním okolo kotníku v ryze celoduhovém zářivém a pestrobarevném provedení.

lodička Steve Madden za 3 499 Kčlodička Steve Madden za 3 499 Kč

Jako Popelka

A na konec to nejlepší. Značka Steve Madden přišla s celoduhovou, třpytící se, a přitom pohádkově jemnou lodičkou za 3 499 Kč. Je celá včetně podpatku pokrytá třpytivými kamínky a flitry v duhových barvách, které dodávají botce opravdu pohádkový vzhled – jako pro Popelku.

Necháte se zlákat duhovou energií?

Zdroj foto: Humanic

Autor: Pavla Košík Jelínková

Boty a obuv