15/9
Humanic 2011: Dámská kolekce podzim/zima 2011

Humanic 2011: Dámská kolekce podzim/zima 2011

15. září 2011 v 00.00 , Boty a výrobci , Kozačky , Zimní boty

Sponzorované odkazy

Ačkoliv je počasí venku stále slunečné, deštivý a chladný podzim se blíží přímo mílovými kroky. Připravte se na něj a obměňte svůj botník! Seznamte se dnes společně s námi s kolekcí Humanic podzim/zima 2011 a vyberte si ty nejkrásnější a nejstylovější botičky přímo pro vás!

Humanic pro každého

Máte rádi kvalitní a stylovou obuv? Potrpíte si na to být šik a elegantní? Tak v tom případě vsaďte na originální modely bot značky Humanic.

Tradice Humanic se táhne již od počátku 20. století, konkrétně od roku 1907! V té době nevelká obuvní společnost ještě pod názvem American Shoe House Humanic teprve sbírala potřebné zkušenosti, aby poté, takřka o 100 let později, dobyla celý obuvní svět! Díky mimořádně úspěšné politice Humanic mohou nyní boty této značky nosit ženy z mnoha evropských států – např. z Polska, Slovenska či Německa a Švýcarska. U nás je značka Humanic, pro kvalitu chtivé jedince, k dispozici již od roku 1992. Boty Humanic jsou tu pro každou ženu, muže i dítě. Takže neváhejte a buďte Humanic i vy! Ale dosti již “tlachání”- podívejme se nyní na modely z letošní kolekce Humanic podzim/zima 2011 pro ženy.

Nová kolekce Humanic

Letošní kolekce Humanic podzim/zima 2011 je rozdělená hned do 3 částí – Humanic Red Alert, Humanic Into the Wild a Humanic Wall street. Každá z řad Humanic pak naplňuje beze zbytku potřeby svých zákazníků. Pokud si potrpíte na elegantní a ženské modely bot – vsaďte na Humanic Red Alert! Humanic Red Alert totiž nabízí klasické lakované lodičky, kotníkové kozačky i vysoké kožené kozačky.

Jste-li zastánkyní nejnovějších trendů, jistě víte, že letos na podzim „pofrčí“ pánský styl – a právě o něm je kolekce Humanic Wall Street. Vychutnejte si semišové i kožené polobotky v barvách černé, hnědé nebo šedé, s jeansy vypadají úžasně! Nakonec se podívejme na zoubek Humanic Into the Wild – tato kolekce je určena zejména pro milovnice klasického městského stylu, najděte své tenisky a vyražte na nákupy!

Tento podzim bude ve znamení značky Humanic!

Zdroj: www.shoemanic.com

Boty a obuv