26/11
Plesové boty Baťa a Humanic: Buďte letos královnou plesu!

Plesové boty Baťa a Humanic: Buďte letos královnou plesu!

26. listopadu 2010 v 00.00 , Plesové boty

Sponzorované odkazy

Plesová sezóna kvapem blíží, není tedy radno odkládat výběr správných šatů i bot. Vyberte si společně s námi ty nejlepší, nejkrásnější i nejroztomilejší střevíčky a ciťte se na každém plese jako princezna z pohádky.

Plesové boty jako pro princeznu

Dámy, pokud chcete na každém plese zazářit, rozhodně nepodceňujte správný výběr botiček. Ať již zvolíte klasické uzavřené střevíčky, lodičky s otevřenou špičkou či páskové sandálky, nezapomínejte na to, aby plesové boty dokonale ladily s vaší róbou – a to jak stylově, tak také barevně. Správná královna plesu taktéž nezapomíná na detaily, například takové zdobné kamínky, mašličky či kytičky na botách působí neskutečně romanticky a stylově zároveň. Nebojte se tedy projevit váš vytříbený vkus, můžete pouze zazářit!

Pokud s výběrem těch správných plesových bot zatím ještě váháte, podívejte se nyní společně s námi na ty nejkrásnější vybrané modely s kolekcí značek Baťa, Humanic – zaručeně si vyberete ty pravé!

Plesové boty Baťa

Značka Baťa letos nabízí opravdu překrásné modely plesových bot! Od klasických lodiček až po páskové sandálky. S plesovými botami Baťa rozhodně nezůstanete “stát”. Podívejme se nyní na některé vybrané modely. Za zmínku stojí například překrásné černé lodičky zdobené stříbrným potiskem, které vypadají jako vystřižené z hvězdné oblohy (k dispozici hned ve dvou provedeních s rozdílnou výškou podpatku), a pak také velmi trendové krajkové lodičky s otevřenou špičkou a páskem před kotník či páskové sandálky zdobené kamínky.

Plesové boty Humanic

plesové boty Humanic vás učiní nádhernou! Samy o sobě totiž působí skoro jako šperky, tak jsou krásné. Pokochejte se například bohatě řasenými střevíčky a páskovými sandálky v barvě šampaňského či vskutku roztomilými červenými sándálkami s malou růží. Pro extravagantnější dámy jsou pak jako dělané semišové páskové lodičky, pro ty elegantní černé boty se sponou posázenou malými kamínky.

Buďte v letošní plesové sezóně hvězdou! Pořiďte si ty nejkrásnější plesové boty!

zdroj: www.bata.cz, www.shoemanic.com, www.mapaobchodu.cz Foto: iStockphoto / Thinkstock

Boty a obuv