8/3
Humanic na jaro a léto 2018

Humanic na jaro a léto 2018

8. března 2018 v 00.00 , Boty a výrobci , Plesové boty , Sandály , Sandály , Sportovní boty , Vysoké podpatky

Sponzorované odkazy

Hurá, jaro se blíží! A s ním je zapotřebí uvažovat o tom, v čem do tohoto období vykročíte. Inspirujte se s námi a značkou Humanic.

z kolekce Wild Junglez kolekce Wild Jungle

Kolekce Wild Jungle

V kurzu jsou palmové dekory a divoké zvířecí potisky. Proto najdete u Humanic velkou trendy kolekci Wild Jungle, jež se inspiruje ve světě deštného pralesa a tropů. Jejich kolekce pantofli, balerín, lodiček a nazouvacích polobotek vás uchvátí. Je plná motivů tropické fauny, květin, animal vzorů jako jsou leopardí skvrny a hadí kůže. Kolekci doplňuje nápadný trend Black & White v podobě proužků, vichy kára, cikcak motivů a puntíků.

z kolekce Asia stylez kolekce Asia style

Kolekce Asia style

To je Must Have, jež musíte mít. Tyto platformy ve formátu XL, mašle a dekor z perel na sportovních nazouvacích polobotkách a pantoflích jsou originální a exotické. Patří do letní sezóny a Chinoiserie look v intenzivních barvách a s dekorativními výšivkami udává tón sandálkům, balerínám ale i teniskám.

z kolekce Pink & Redz kolekce Pink & Red

Pink & Red

Kolekce Pink & Red je rafinovaně kombinovaný styl s pepito vzorkem, který probouzí k životu proslulé „dolce vita“. Extrémně ženské sandálky a pantofle zaručí slušnou dávku sexappealu. Trend Flowers ‚N‘ Nature vzdává hold hippie odkazu v hravých espadrilkách, sandálech na platformě, pantoflích k vodě, nazouvacích polobotkách a taškách přes rameno z veluru, látky a slámy. Boty i doplňky z této kolekce budou prima pro festivaly.

z kolekce Poolslide Partyz kolekce Poolslide Party

Poolslide Party

Kolekce, jež vás osvěží. Její pantofle míří k bazénu a od něj rovnou na pódium. Pohodlné pantofle k vodě v mnoha veselých variacích jsou jako stvořené do parných letních dnů.

z kolekce All About Mulesz kolekce All About Mules

All About Mules

Stylová kolekce botek s otevřenou patou a na plochých podrážkách. Jsou klasicky jednoduché ale i pestře zdobené výšivkou. Ladí s jakýmkoli oufitem a lookem. A spolu s kolekcemi Knitted, Satin Summer, a Glamour Heels vám jistě zpříjemní jaro i léto 2018.

Zdroj foto: Humanic

Autor: Pavla Košík Jelínková

Boty a obuv