23/8
Zlaté boty na léto

Zlaté boty na léto

23. srpna 2014 v 00.00 , Baleríny , Gumové boty , Letní boty , Sandály

Sponzorované odkazy

Rozpaky nad využitím metalických barev, zlaté a stříbrné se rozplývají v mlze. Tento trend se ukázal jako velmi dobrá volba a našel si v řadách zákazníků silnou kupní sílu. A tak se na zlaté botičky můžeme vesele těšit i příští léto. Zůstaňme ale ještě chvíli u roku 2014. Oproti nadcházející sezóně v sobě ukrývá ještě více ženskosti a elegance. Na chvíli ještě odsuneme mikiny a tenisky do ústraní a zaměříme se na módu smyslnějšího ražení.

Autor: www.geox.com

Autor: www.geox.com

Letos se v odstínech zlaté barvy objeví především balerínky, lodičky a sandálky. Vzpomínám si na své první baleríny ve zlaté barvě. Je to tak sedm let zpět, kdy mi je koupila mamka. Chvíli jsem na ně nedůvěřivě koukala a přemýšlela, jak je skombinovat. Časem mi ale došlo, že kombinovat vůbec nepotřebují, že je mohu obout k čemukoliv. Dopřály mi nevídanou svobodu a řadu let spokojeného nošení. Jak to tak bývá, staly se z nich madony v mém šatníku, kterých se nechci vzdát a tak v současné době spoléhám na šikovného obuvníka, který opraví rozlepující se špičky.

Věřím, že i vy si zamilujete zlatou barvu obuvi. Připadá mi mnohem víc neutrální než černá a navíc není nijak fádní ani nudná. Těžko najít místo, kde je nesmíte obout. Na běh? Zlaté tenisky? Proč ne! Na běžné nošení zlaté pantofle? Ano, mám a jsou perfektní stejně jako baleríny. A zlaté lodičky na plesy či sandálky na klínku do práce – jistě, opět proč ne! Toto léto jsme navíc objevili i kouzlo zlatých kabelek a tašek. Nekombinovala bych obojí současně, nechme raději vyniknout pouze jeden prvek.

Autor: www.flickr.com/everydayyu

Autor: www.flickr.com/everydayyu

Zdroj úvodní fotografie: www.geox.com

Boty a obuv