26/1
Valentýnská limitka od Converse

Valentýnská limitka od Converse

26. ledna 2022 v 00.00 , Boty Converse , Sportovní boty , Tenisky

Sponzorované odkazy

Hola, hola, Valentýn už volá! Máte už dárek pro miláčka, nej kamarádku, sestru či jiného blízkého? A co třeba něco ryze Valentýnského na nohy od značky Converse? Jejich limitka je cool!

Kolekce s pojmenováním Crafted with Love, je de facto samostatnou oslavou lásky jako takové. Krásná limitka oslavuje lásku nejen k druhým, ale i k sobě samému. Tak proč si třeba nepořídit nějaké ty Valentýnsky laděné konversky i pro sebe?

Něžná Crafted with Love

Limitované edice Crafted with Love klade velký důraz na sebelásku a vztah každého k sobě samému. Něžné výšivky i nápisy vyzývají k pozitivní energii a připomínají valentýnské vzkazy, které si můžete přečíst kdykoliv a udělat si tím radost.

Co vše v limitce najdete?

V limitované kolekci najdete

  • klasické Chuck Taylor 70 modely
  • trendy vyvýšené podrážky u Run Star Hike
  • platformy u Chuch Taylor All Star Lift
  • drobné, nenápadné a jakoby zasněné výšivky

Tyto detaily propůjčují modelům zamilované kouzlo a pro každého jsou srozumitelné a jasně čitelné. Vyšité pusinky, srdíčka, nápisy Love Me i výraznější motiv srdce na Run Star Hike jsou laděny do červené a růžové barvy, což vkusně doplňuje černý a bílý textilní základ tenisek.

Darujte valentýnské Conversky

Pokud se rozhodnete darovat valentýnské Converse jako dárek, potěší vás rozhodně vnitřní strana jazyka, která je navržena tak, aby připomínala přání a můžete do ní vepsat věnování.

Hravý detail objevíte i na spodní části podrážky, kde se skrývá rozdělená namalovaná pusa. Vyvýšené Run Star Hike pak mají růžový detail dotažený červenou Chevron hvězdou, symbolem značky Converse.

Kolekce je k dostání u vybraných prodejců.

  • Zdroj foto: Converse
  • Autor: Pavla Košík Jelínková

Boty a obuv