18/2
Sneakersky opět na výsluní: stylovky od Pumy

Sneakersky opět na výsluní: stylovky od Pumy

18. února 2020 v 00.00, Boty Puma, Sportovní boty, Tenisky

Sponzorované odkazy

Profláklá sportovní značka Puma se do toho obula a do světa pouští hned několik verzí nových streetstyle tenisek. Trendy stylovku, kterou nosí i Cara Delevigne s názvem Deva, novou Cell Stellar Glow a hned dvě verze oblíbeného typu Cali.

Vybere si opravdu každý. Proto na jaře 2020 můžete zazářit s Puma stylovými sneakerskými novinkami.

Puma Deva

Značka Puma s novinkou Deva posouvá svět streestyle módy na další úroveň. Deva, stvořena z luxusních materiálů a detailů, jako jsou semiš a zlaté výšivky, je perfektní volbou pro ty, co chtějí vystoupit z davu.

Puma Deva – nosí je i Cara Delevigne

Puma Deva – nosí je i Cara Delevigne

Horní černá část boty čerpá z klasického stylu Puma, který je doplněn originální gumovou podrážkou v kontrastní bílé. To vše vytváří z tenisky Puma Deva nepostradatelný kousek vašeho botníku.

sneakersky Puma Deva

sneakersky Puma Deva

Puma Cell Stellar Glow

Neuvěřitelně svěží a nepřehlédnutelná je bota Cell Stellar Glow, která přichází v zářivé bílé s průhlednou podrážkou. Její neotřelý vzhled vytvoří z každé vaší módní kombinace nezapomenutelný outfit.

Puma Cell Stellar Glow

Puma Cell Stellar Glow

Puma Cali Glow a Cali Sport Glow

V bílé jsou představeny i dvě nové verze tenisky Cali: Cali Glow a Cali Sport Glow. Jednoduchá, ale ani o trochu méně stylová teniska Cali Glow je ozvláštněna duhovým detailem na straně a patě boty.

Puma Cali Glow

Puma Cali Glow

Jemné detaily a sportovní styl dělá z boty Cali perfektní doplněk každého outfitu. Vaše pozornost ihned upoutá i Cali Sport Glow, která je navíc od Cali Glow doplněna vysokou podrážkou.

Puma Cali Glow v černém provedení

Puma Cali Glow v černém provedení

Ke budou sneakersky k mání?

Novinka Puma Deva bude dostupná pouze u Aranburu od konce února 2020. Další verze této boty se pak představí postupně například ve Footshopu, Queensu, UrbanStoru, Vemzu či Top4Sport.

Puma Cali Glow – duhové detaily

Puma Cali Glow – duhové detaily

Tenisky Cell Stellar Glow, CaLI Glow a CaLI Sport Glow budou dostupné v průběhu února 2020 v Queens, UrbanStore a Top4Lifestyle.

Zdroj foto: Puma

Autor: Pavla Košík Jelínková

Boty a obuv